Toon posts:

Leadtek GF3 T200 TV-out problemen.

Pagina: 1
Acties:
  • 41 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb mijn videokaart via een S-vhskabel op mijn Aristona TV aangesloten. Als ik mijn TV op het "TV-out" kanaal zet dan heb ik verticale stoorstrepen op het TV-beeld. Deze verticale stoorstrepen rollen van rechts naar links over het beeld. Als ik mijn computer aanzet en via TV-out van monitor overschakel naar TV en een Video oid afspeel dan heb ik diezelfde stoorstrepen. Als ik de S-vhs kabel loskoppel dan zijn de stoorstrepen weg.
Je zou zeggen dat het een kabelprobleem is, maar als ik mijn oude Aopen TNT 2 Ultra kaart aansluit dan heb ik perfect beeld op mijn TV.
Zijn er meer eigenaren van Leadtek GF3 T200 kaarten die dit probleem hebben en wat nog belangrijker is: Weet iemand een oplossing???

Verwijderd

[topic=312254/1/50]

Dit topic is gesloten.