FastTrak 100: RAID-1 rebuild opties?

Pagina: 1
Acties:

  • _JGC_
  • Registratie: Juli 2000
  • Nu online
Ik draai nu met die onboard controller van mn MSI K7TTurbo-R op RAID-0 met een Barracuda III en een IV.
Draait opzich wel goed, maar het is nix sneller dan die disks op zich. Aangezien ik toch niet die 40GB nodig heb wil ik graag RAID-1 draaien.
Ik heb hier nu een 40GB Maxtor disk liggen, daar kan eerst wel wat backup troep op, das geen probleem :)

Nu is het geval zo dat mn vriend z'n disk kapot gegaan is, en zou ie evt een van mn Barracuda's wel ff mogen lenen. Kan ik nu strax gewoon mn RAID-1 array maken, alles er weer opzetten en dan de tweede disk eruit trekken? Natuurlijk gaat die RAID controller dan zeuren over een missende disk, maar kan ik er dan nog mee doorwerken?

Wat ik nml wil is die disk uitlenen, ondertussen met een half RAID-1 array werken en als hij z'n disk weer terug heeft, gewoon het array rebuilden met de promise tools.

Verwijderd

goeie vraag.. wil ook ook wel eens weten... theoretisch moet het wel werken d8 ik zo.. maar ik denk de laatste tjd wel meer

  • _JGC_
  • Registratie: Juli 2000
  • Nu online
Och, laat ik het zo es ff proberen, dan ben ik de enige op GoT die het weet 8-)

  • _JGC_
  • Registratie: Juli 2000
  • Nu online
Draai nu op een half RAID-1 array, gaat wel lekker zo.
Zien wat ie doet als de disks niet meer in sync zijn.

edit:

Nadat ik de hdd weer terug had gezet zei ie nog steeds dat het array broken was. Ikke gewoon doorstarten en ik kom in Windows. Wat zie ik: FastCheck utility gaat automatisch het array rebuilden terwijl ik op GoT zit te posten