How bad is it on a scale from one to Spurs
Verwijderd
Maar dat zal echt wel zijn nadat de Adjes gemailed hebben met de provider. Is deze niet flexibel of reageert niet ? Dan moet het wel.
Als de eindgebruikers vervolgens massaal de helldesk gaan bellen, is dit normaal gesproken zeer snel opgelost. De ISP neemt dan contact op met de vervelende gebruiker, en zal hem afsluiten als hij z'n internet gedrag niet verbetert. Daarna mailt de ISP naar de Adjes, en de Adjes halen de IP ban eraf.
Simpel lijkt mij.
Verwijderd
Als je kabel hebt (en dat heb ik), dan heb je juist steeds hetzelfde IP.Als je kabel heb, en geen vast IP heb, dan kom je daar toch heel makkelijk onderuit of heb ik het mis?
Met een modem verandert dat steeds.
Ik ben toch malle pietje niet!
Verwijderd
Er zal vast wel software bestaan waarmee je 'fake' ip adressen kunt krijgen, of proxies, heb je ook een ander IP.
Verwijderd
En zonder IP adres geen internet. Je IP adres kan je niet faken, je kan Žm wel moeilijker traceerbaar maken (bouncer).
The Legend: IPconfig /renew ????
Sommige kabelinternet providers werken met dynamische IP adressen. Ja kan dus niet zeggen kabelinternet=statisch IP adres. (Het is wel vaak zo trouwens.The Legend:
Als je kabel hebt (en dat heb ik), dan heb je juist steeds hetzelfde IP.
Met een modem verandert dat steeds.
Als je via een proxy surft krijgt de webserver waar jij op surft het IP adres van de proxy door niet van je PC. (meestal) Als je dus van proxy veranderd heb je een ander IP adres. (Voor de buitenwereld tenminste.)moeilijk:
Uh Nielsonline, je Proxy server heeft dan misschien een IP, maar degene die achter de proxy server zit heeft ook een IP.
En zonder IP adres geen internet. Je IP adres kan je niet faken, je kan Žm wel moeilijker traceerbaar maken (bouncer).
|| Unprompted (AI-blog) || slotje.com for sale || Dank pven! ||
Verwijderd
Als je via een proxy surft dan word het IP van de proxy doorgegeven en niet jouw IP.Uh Nielsonline, je Proxy server heeft dan misschien een IP, maar degene die achter de
proxy server zit heeft ook een IP.
En zonder IP adres geen internet. Je IP adres kan je niet faken, je kan Žm wel moeilijker
traceerbaar maken (bouncer).
Ik ben toch malle pietje niet!
How bad is it on a scale from one to Spurs
(het ligt dus niet aan de provider, alhoewel een provider wel een voorkeur voor een modem kan hebben)
"Sometimes I really think people ought to have to pass a proper exam before they're allowed to be parents. Not just the practical, I mean." - Terry Pratchett, Thief of Time
Mijn BGG profiel
Verwijderd
Ik heb Essent@home. Er is mij verteld dat het IP dynamisch is. Is dat nu wel of neit zo met mijn COM21?
Als ik met winipcfg kijk staat daar een lease van meestal een week.
Wat doet die lease?
Eens per week een ander IP is nou niet echt dynamisch.
Ook als zoiets: als je dynamisch kabel hebt en je PC staat een week aan dan valt internet weg omdat je IP weg is .. fijn hoor ..
Verwijderd
Is nog leuker, als ze de IP van een Proxyserver bannen. Want een proxy server, dat is wel een statisch adres.
Het waarom is een tweede vraag, en krijg ook geen reactie van hun, waarom dat zo is.
Heb wel (zoals alle andere gebruikers) een sterk vermoeden waarom dat zo is.
[ offtopic ]
Dit is trouwens een !@#$%^&* k*t provider.
Lagedownload snelheden, en belachelijke download limieten.
En zijn net zo errug als Casema.
Wil je weten wat de gebruikers van ze vinden, dit is de Newsgroep: news.spin.saturnus.nl]news.spin.saturnus.nl
[ offtopic ]
Mzzl Diamon
And The Only One