Toon posts:

Halfvolle beelden

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

ik heb een probleem met mijn beeldscherm. Ik kan mijn beeldscherm niet goed afstellen want het knopje is kapot. Eerder in winme stelde hij mijn beeldscherm wel goed af. Maar in windows xp niet! alleen op 60 hz maar op 100 hz staat het er een beetje scheef in. bij spellen krijg ik bijvoorbeeld een zwarte lijn van 1 cm links.

weet iemand hoe ik dit moet oplossen?

  • Polaris
  • Registratie: April 2000
  • Niet online
(overleden)
Een nieuw knopje erin zetten.

  • GambitRS
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 13-06-2013

GambitRS

w00t

je kan met de windows instellingen alleen je beeld verschuiven, niet vervormen. Dat wordt dus idd een nieuw knopje erop (laten) zetten. Maar probeer anders het volgende:

Download powerstrip
Zet je monitor op 100 hz in powerstrip
Ga nu naar powerstrips display profiles
Ga naar advanced timing options
Probeer daar de synchronisatie aan te passen. die plus en min knopjes. Ook kan je nu je beeldscherm uitrekken maar ik denk niet dat dat mooi gaat worden. Veel succes.

http://www.tweakers.net/meuktracker/1371

AUB, daar haal je powerstrip

MechWarrior || Monsters Game


Verwijderd

Topicstarter
okedan zoiets zocht ik eigenlijk, een proggie ervoor
hey bedankt ik zal het ff proberen. als dit niet werkt maar een nieuw knopje

Verwijderd

Topicstarter
okedan!!!!!! weer een probleem opgelost. echt dit is echt beterz!! alleen 1 vraag ik gebruik bij een resolutie van 1024×860 ofziets maar een klein deel van mijn beeldscherm valt dat ook nog uit te rekken?