Toon posts:

a7v266E of MSI k7t266 pro2

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
MSI K7T266 Pro2 FSB of asus a7v 266E.
Welk van de twee moederborden geven nu de minste problemen en is stabiel.
Ga binnenkort e.e.a. aanschaffen.

Verwijderd

Ik heb aardig wat topics doorgelezen en het schijnt dat Asus nogal wat producite problemen heeft. Kijk maar eens goed in dit forum, dan kom je er al meteen 1 tegen met problemen betreffend Asus. Ben overigens geen Asus tegenstander (zie sign). Kzit zelf ook te denken aan dat MSI bordje, maar die schijnt niet zo goed te OC-en (weet ik nog niet zeker, zie mijn topic).

Verwijderd

Topicstarter
Gaat mij niet eens om het overklokken, maar gewoon snel en stabiel.
De meeste problemen komen voor omdat de verschillende drivers van hardware elkaar "bijten".

Verwijderd

Ik heb de MSI, en ik moet zeggen dat ik het een perfect bordje vindt. Natuurlijk zal ik niet snel een miskoop aan de grote klok hangen, maar dit moederbord heeft nog geen enkel probleem opgeleverd.

Ik kan je zelfs vertellen dat mijn computer onder Windows XP Professional NL nog geen enkele keer vast is gelopen, in 2 maanden. Daar speelt de stabiliteit van het moederbord natuurlijk ook een rol in, mijn Duron 800 draait "default" op 954 Mhz.

Verwijderd

Topicstarter
Heb altijd asus moederborden gehad, maar omdat ik er toch veel problemen over lees denk ik dat ik inderdaad maar overstap naar MSI.
Eigenlijk slechte reclame voor Asus.
Ze zijn duur, mogen dit soort problemen niet voorkomen.

Verwijderd

Ivm. leveringsproblemen en gebrek aan geduld van mijn kant heb ik de ASUS aangeschaft.
Loopt volgens benchmarks een stuk sneller dan de MSI. Daar komt nog bij dat de MSI het eerste KT266a bord was/is.

Ik ben er ontzettend tevreden mee, en heb er absoluut geen spijt van dat ik niet de MSI heb genomen.

Verwijderd

Hoewel ik zeer tevreden ben over de stabiliteit en snelheid van mijn systeem (onder w2k, winxp en win98se niet op zijn knieen te krijgen) ben ik minder tevreden over de support van asus. Op de emails die ik naar het adres in NL, die in USA en die in TW heb gestuurd al meer dan een maand geleden zelfs, heb ik nog steeds geen reply gekregen. Dus dat vind ik een HEEL GROOT minpunt voor Asus. Het produkt is goed, dat wel, maar de service is klote. :(
Pagina: 1