Toon posts:

Condition Zero: kopen of upgraden?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Inmiddels is er al heel wat over CS:CZ bekend, en ook dat de huidige CS spelers de multiplayer optie gratis als update kunnen downloaden. Echter, dan missen ze wel een aantal technologische updates van de Half-Life engine waardoor het spel er minder mooi uit ziet, een cooperative modus om met meerdere personen door het singleplayer spel te spelen, en nog een paar features (omdat anders de download te groot zou worden, aldus Randy Pitchford). Ik heb inmiddels vernomen dat Condition Zero zo rond de 100 piek gaat kosten. Leuk voor de mensen die CS en/of Half-Life nog niet hebben, maar hoe zit het met de mensen die dat wél hebben? Is het voor die 100 piek wel de moeite waard om de hele versie te kopen, als je net zo goed gratis kunt upgraden?

  • GA!S
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online

GA!S

295 g/km

Ik denk dat die HL features vast wel als patches beschikbaar zullen komen, voorlopig denk ik aan upgrade en als het bevalt dan ben ik wel bereid om het spel te kopen.

de betaler vervuilt


  • ProGo
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:31
Move to Spielerij???

En als CZ net zo goed is als CS ben ik daar wel voor bereid 100 piek voor te betalen.

  • Crash
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 21:18
Pffh, ik koop em wel gewoon in de winkel,
de volledige versie.
Het spel lijkt mij zekerz wel 100 piek waard :)

Verwijderd

Topicstarter
Op zaterdag 15 december 2001 12:37 schreef ProGo het volgende:
Move to Spielerij???
Sorry, mijn fout, had inderdaad in Spielerij gemoeten..

  • M@NIC
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 26-01 11:29
Je kunt hem gewoon upgraden maar dan krijg je niet de nieuwe geluiden en graphics erbij......(Stond in de PCgameplay)

Verwijderd

KOPUHHH !!! die 100 piek is het echt wel waard !

Verwijderd

Topicstarter
Ik begin er steeds meer aan te twijfelen of ik dan toch niet beter New World Order kan kopen, die is weliswaar niet erg origineel, maar ziet er veel beter uit. Bovendien ken ik CS nu wel.

  • ProGo
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 20:31
Ik hoop alleen dat ze nu het cheat-probleem wat beter onder controle hebben. In CS is het niet meer uit te houden :(

Verwijderd

Op zondag 16 december 2001 19:46 schreef ProGo het volgende:
Ik hoop alleen dat ze nu het cheat-probleem wat beter onder controle hebben. In CS is het niet meer uit te houden :(
cheaters zullen er altijd blijven :(

Verwijderd

Valve doet z`n best, ze zijn al bezig met een nieuwe engine met een nieuwe source-code...
Zie nieuwste PC ZOne

  • Bulldog
  • Registratie: Maart 2000
  • Niet online
-> SP :).

Verwijderd

Is hij niet waard , of ze moeten eens wat degelijks tegen cheaters doen . In elk game zitten ze , maar in CS is het 75% van de gamers ...

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 22:17
100 piek vind ik een beetje te veel voor (bij online gamers) een upgrade. Ik dacht zelf eerder aan zo'n 60 piek, want je krijgt een update niet een totaal nieuw spel.

The devil is in the details.


Verwijderd

ik ben het met real eens
als ik het gevoel heb dat ze iets tegen de cheaters doen dan wil ik wel het spel kopen, ik bedoel ze werken er toch voor om een mooi spel te maken ?

Verwijderd

Op zondag 16 december 2001 22:40 schreef Marc00 het volgende:
100 piek vind ik een beetje te veel voor (bij online gamers) een upgrade. Ik dacht zelf eerder aan zo'n 60 piek, want je krijgt een update niet een totaal nieuw spel.
je krijgt toch die single player missies erbij :?


die hi-res modelen vind ik het geld wel waard, en je krijgt er een singleplayer deel bij dus :9


podbot is ook niet verder ontwikkeld voor de buiten wereld sinds CZ, dus daar zal ook wel een flinke verbetering in zitten

  • Virgil
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 24-01 19:10

Virgil

We're not alone

Kopen gekke wauz. De multiplayer is masterlijk. Moet je nagaan wat de singleplayer missies dan zijn... GODLIKE gewoon.

Ik was heel, heeeel vroeger SeRRveR

Pagina: 1