[geheugen] Sony Vaio FX 301

Pagina: 1
Acties:

  • mr_daTA
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 10-11-2025

mr_daTA

Probeert student te zijn

Topicstarter
Ik wil in mijn Sony notebook iets meer geheugen hebben. 128mb is zo mager de laatste tijd. Dus ik denk, ik zoek ff beetje algemeen op Tweakers en dan lees je dat kwaliteitsgeheugen in de Notebook moet werken.

Goed, dus ik bestel een SO dimm van Dane Elec 128 mb. Maar niet werken dus :( Met een memtest krijg ik alleen maar fouten. Dus de module omgewisseld, maar er trad geen verbetering op. Andere module besteld van Dane Elec speciaal voor de PCG serie van sony.

Ook niet dus. Heeft er iemand wel goede ervaring met een uitbreiding van het geheugen? Ik zit namelijk niet zo te wachten op het geheugen van Sony zelf. Beetje duur, laten we maar zeggen.

Chance favors the prepared mind


  • mr_daTA
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 10-11-2025

mr_daTA

Probeert student te zijn

Topicstarter
En *schop*

Niemand toevallig ervaring? Modules tot 64mb geven geen probleem. Maar ik wil graag een 128mb module

Chance favors the prepared mind