Toon posts:

Asus A7V266-E Problemen ... Help a.u.b.

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Athlon XP 1800+
512 MB PC2100 Geheugen
Asus A7V266-E Moederboard
Floppy Drive


Nu, als ik het systeem aanzet, krijg ik geen beeld, niets reageert en het moederboard geeft geen peep-signaal af van wat er mis is.
Het groene ledje van het moederboard brand, alle fans draaien, voeding is een 350 Watt. De computer is aan en uit te zetten, d.m.v. de kast power-button
Maar geen fout signaal via de speaker. De <Delete> knop brengt mij ook niet in het BIOS.
De vga kaart (een hercules III 500 Ti) werkt wel in mijn ander systeem, dus hier ligt het niet aan.
Ik heb op het moederboard de jumpers staan in het volgende:

CPU Ratio: Off (Default)
SysClk: Off (Default)

JumperFree: Enabled (Default)

CPU External Freq. Selection: JumperFree Mode (Default)

Manual CPU Ratio Settings: JumperFree Mode (Default)

CPU Type Frequency Setting: Palomino (NOT Default)

I/O Voltage Settings (JP1/JP2): 2.65V (Default)

Voltage Regular Output Setting: CPU Default (Default)

Bass Center Setting: Type 1 Bass (Default)

Keyboard Wake Up: Enable (Default)

ACR/USB (ACRUSB1,ACRUSB2): USB to Conn.

USB Device Wake-Up: Default (Default)

IDEChannel Setting for ATA 100 or Raid: ATA 100 (Default) (Ik heb geen Raid-bord)

Thermal Sensor CPU Setting: Reserved (NOT Default)

Dat was het. Mijn Moederboard Revisie is: 1.07
BIOS (hardware): 1004C


Mijn XP 1800+ heb ik met AS-II gedaan (heel dun), zo het nu niet kunnen zijn dat er toch nog AS-II over de core is gegaan en pootjes kortsluit ofzo? Kan je dit dan verwijderen met Ace-ton?

Of moet ik gewoon op een manier de BIOS resettten?

LET OP, ik Heb totaal geen beeld en geen toetsenboard mogelijkheid!!



Ik ben radeloos, ik heb gelezen in forums, dat dit moederboard wel meer rare fratsen vertoont met opstarten, kunt u mij helpen?

:'( en nog een keer :'(

Verwijderd

Stel je cpu eens in via de jumpers.
Dus fsb van 133 aan zetten.
MP gewoon default laten.

Is de cpu nog in orde?

Verwijderd

Kan zijn dat je CPU kapot is. Heb je toevallig een andere AMD (athlon of Duron) liggen die je er effe in kan doen?

Verwijderd

Dit heb ik ook weleens gehad..is echt heel vreemd.

Er zijn 3 opties die je kunt proberen:

1) Inkopper: Druk al je componenten nog een goed aan, na ze even uit het bord genomen te hebben. Vooral vidcard en mem.

2) Bekend van de Epox gebruikers: na het aanzetten: reset ff. Soms, op hele hoge FSB's moet ik da ook wel eens doen

3) Zet je DDR-voltage van 2,65 op 2,85 [max]. Dat was het bij mij....

Wil het boardje helemaal nix meer doen, ga dan onderdelen swappen of..gewoon naar de detaillist! :)

Verwijderd

Hee,

Bekend probleem, ben ik 2 weken geleden dagen mee bezig geweest! Leuke oplossingen hierboven...componenten aandrukken enz. maar dat is het niet volgens mij.

In mijn geval was het geheugen niet geschikt voor de a7v266-e.

ECC DDR SDRam werkte niet. Alleen Non-ECC.
Nieuw geheugen gehaald en de boel loopt als een trein. Op internet verschillende malen gezien dat dit moederbord nogal kieskeurig is met geheugen.

Om te testen of het inderdaad aan je geheugen ligt, kun je simpelweg even de DIMM eruit halen en de boel aanzetten zonder geheugen (Wel videokaart erin). Na ongeveer 20 seconden zou het moederbord moeten beginnen te piepen, wat betekend dat er iets mis is met het geheugen. ( *D Duhhh...je hebt het er net uitgehaald.)

Zie ook onderwerp d.d. 29.11.2001:
A7V266-E autodetect/instellingen met XP1700+??

  • Painxiom
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 01-03 13:54
en soms moet ook de latest bios erop, vriend van mij had dat, anders bootte ie niet...

I'm not a vegitarian because I love animals, I'm a vegitarian because I hate plants! - Jade©


Verwijderd

Topicstarter
Remco, dat ga ik vanavond gelijk proberen, ik had alles al los gekoppeld (en toen gaf deze nog steeds geen piepen), maar mijn geheugen heb ik er nog niet uit gehaald.

Ik hoop dat dat het is

Maar wat mij opvalt is dat niemand iets zegt over dat AS-II (Artic Silver II pasta) het misschien ook kan zijn!!!
Dat betekent dat dit een veilig gevoel geeft en ik dat dus niet hoeft te verwijderen (ik heb ook niets geroken van een brand lucht of rook) :D
Pagina: 1