wie heeft er ook ervaring met de boomslang 2000? ik heb hem nu ongeveer 3 maanden en de linker muisknop is zo goed als dood. de winkel (informatique) verkoopt de 2000 niet meer, dus ik kan een mailtje sturen naar kärna, maar ik kan nergens hun (e-mail-)adres vinden
ik heb het zelfde knaagdier 2e hands gekocht voor een z8 prijsje.
doet et perfect.
maar als je em van een winkel hebt: GARANTIE (lijkt me)
doet et perfect.
maar als je em van een winkel hebt: GARANTIE (lijkt me)
Als je garantie had toen je hem kocht, en je hebt nog steeds garantie, dan moet de winkel er voor zorgen dat aan de garantievoorwaarden worden voldaan, ook al wordt je boomslang niet meer verkocht.
Ik heb het opgegeven om nog correct Nederlands te blijven typen. 22.10.02
Verwijderd
Ookal verkopen ze hem niet meer, als je nog garantie hebt , sta jij altijd in het recht.Op woensdag 12 december 2001 18:21 schreef CU2morO het volgende:
DUH
de winkel verkoopt hem niet meer
Ik heb ook 3 jaar garantie op mijn harde schijven die ze niet meer verkopen over een jaar , zal wel errug zijn als ik daarom geen garantie meer zou hebben.
Die boomslangen gingen altijd al snel kapot, hadden vaak kuren. Een van de belangrijkste redenen dat ik er geen gekocht heb...
Bnet pindle#2913
je kan de soldeerbout erop zetten en ff een deeltje eraf solderen en dan die wisselen met een andere deeltje waarmee je iets kan aanklikken. heeft een vriend van mij ook gedaan zijn linkermuisknop klikte al standaard 2 keer nu heeft hij die losgesoldeert en met de middelste knoppie omgewisseld
Mijn profiel - Te koop: Overzicht van spullen..
meestal krijg je dan een betere terugOp woensdag 12 december 2001 18:27 schreef Shaggy16 het volgende:
Ik heb ook 3 jaar garantie op mijn harde schijven die ze niet meer verkopen over een jaar , zal wel errug zijn als ik daarom geen garantie meer zou hebben.
dus een nieuw type muis, of zoals ik, ipv een 45GB HDD een 60GB
IBM ruled
Verwijderd
Garantie is garantie. Hoe kom je er nou bij dat je geen garantie meer hebt, omdat de winkel jouw product niet meer verkoopt.
Verwijderd
iig je kan altijd je garantie claimen voor hetzelfde product Informatique is je hoe dan ook dat product in goede staat te leveren en tijdens defecten te bemiddelen tussen hun leverancier en jou.... 9/10 keer krijg je gewoon een boomslang terug of wordt die gerepareed 1/10 alternatief wat gelijk of duurder is....
succes
succes
heeh had jij dat ook? ik had ook een DTLA van 45gb die kapot ging.. uiteindelijk heb ik dus ook een 60gb gekregen..Op woensdag 12 december 2001 19:51 schreef Cutebritney het volgende:
[..]
meestal krijg je dan een betere terug
dus een nieuw type muis, of zoals ik, ipv een 45GB HDD een 60GB15Gb voor nop + extra jaar garantie
IBM ruled
wel aardig he?
maaruh aan de topicstarter: als ze het product niet meer hebben moeten ze je geld geven. of een ander gelijkwaardig of beter product.
Boomslangs zijn pokke dingen uit ervaringen eerst alle knoppies lam (heb er destijds nieuwe betere ingezet) en nu werkt ie wel weer maar niet betrouwbaar
Verwijderd
razerguy@razerzone.com
als het goed sturen ze dan gewoon een nieuwe op.
kijk ook maar ff op http://www.razerzone.com
als het goed sturen ze dan gewoon een nieuwe op.
kijk ook maar ff op http://www.razerzone.com
Verwijderd
Ik heb de mijne al een tijdje, maar tot nu toe geen problemenOp woensdag 12 december 2001 22:37 schreef MikMouse_ het volgende:
Boomslangs zijn pokke dingen uit ervaringen eerst alle knoppies lam (heb er destijds nieuwe betere ingezet) en nu werkt ie wel weer maar niet betrouwbaar
Pagina: 1