houd je schoon en fris
WAZZAAPP!!! | Visit the greatest website of all time: Q2u
Verwijderd
Verwijderd
Ik heb het progje nu uitgeprobeerd. Na de installatie deed mijn hp scanner (scsi) en de plextor brander (ide, net nieuw) het niet meer.Op dinsdag 11 december 2001 20:42 schreef _Trinity_ het volgende:
Ja, ik zag het ook. Maar dan als reclame in de zondags krantWeet er verder nix van... (Schopje...)
Nero zegt dat ie bepaalde aspi files niet meer kan vinden. En HP deskscanII kan geen scanner meer vinden.
Maar dvd's omzetten naar avi's gaat perfect. Eenvoudig via duidelijke stappen met uitleg erbij. Zelf ik kon het snappen
Ik laat de PC vanacht maar eens rekenen.
Verwijderd
Wat kost ie (nog geen tijd gehad om naar FRS te gaan
vuistdiep in het post-pc tijdperk van Steve | Joepie joepie. Dat ging echt toppie! | https://www.wegmetbigtech.nl
vuistdiep in het post-pc tijdperk van Steve | Joepie joepie. Dat ging echt toppie! | https://www.wegmetbigtech.nl
Verwijderd
Voor het geluid kon ik kiezen tussen de mp3 encoder (die moet je wel zelf al geinstalleerd hebben) en diegene die dvdeo zelf al heeft. Als je het geluid met de mp3 encoder bewerkt wordt de beeldkwaliteit veel beter bij dezelfde grote van de avi file.Op woensdag 12 december 2001 15:58 schreef Ge611 het volgende:
Neemt dvdeo ook de geluidskwaliteit over ?
Wat kost ie (nog geen tijd gehad om naar FRS te gaan
Het geluid klonk goed (je kon een test stukje maken, om te kijken of de settings goed stonden).
Ikzelf vind de film het mooiste als deze twee cd's groot is ipv een cd. Een cd is echt te weinig.
Verwijderd
Voormijzelf maakt het niet veel uit of het sneller gaat. Ik vond het maar lastig om met al die verschillende programmatjes een dvd om te zetten. Met dit programma is het voor elke leek te begrijpen.Op woensdag 12 december 2001 16:04 schreef bonzz.netninja het volgende:
makkelijk progje om dvd naar divx om te zetten, klinkt inderdaad ideaal, maar ben vooral benieuwd of het nseller gat dan met flask xmpeg ding
Als ik dan een keer tijd over heb, dan ga ik helemaal precies uitzoeken hoe en wat die verschillende codec's nu voorstellen, en wat er gebeurt als ik die ene instelling verander.
Tot dan kan ik lekker via simpele stapjes toch mijn gang gaan
Verwijderd
Eens kijken of dat lukt .. mijn systeem is helemaal gaar geworden. Duitse foutmeldingen bij photopaint, en dvdeo kan nu geen dvd speler meer herkennen.Op woensdag 12 december 2001 16:04 schreef _Trinity_ het volgende:
Kun je eens wat screenshots van het proggie maken?Ben erg benieuwd...

De installatie

Wat kleine instellingen

Na het installeren

Het stappenplan

Overal staat uitleg bij
Ik zal meer schermschoten maken als mijn pc het weer doet. Ik denk dat ik windows maar opnieuw installeer. Er is iets helemaal verkloot.
Verwijderd
Hier wat meer screenshots.

Rippen stap1

Rippen stap2

Rippen stap2b

Omzetten naar avi 1

Omzetten naar avi 2

Omzetten naar avi 3

Omzetten naar avi 4

Omzetten naar avi 5
Zoals je ziet wordt je helemaal begeleid. En dat vindt ik wel een pluspunt. Je hebt ook stappen plannen om de avi file te synchroniseren, maar dat is in principe niet nodig. Daarnaast is er ook een stappenplan aanwezig om avi files in stukken te hakken.
Oja, het progje heeft directx8 nodig, en wil zelf opendivx installeren.
Of het mijn systeem verziekt heeft, tja het blijft windows. Heeft iemand anders ook problemen gehad na het installeren ?
70 piek betalen voor een proggie bij de FRS (de frs? die zijn toch tegen dat rippen enzow? nu promoten ze het zowat!) wat overal *kuch* en nog betere proggies ervoor ook *kuch* te downloaden valt?
Verwijderd
Ik draai onder Win98se helaas, kan dat dus niet testen.Op woensdag 12 december 2001 16:43 schreef _Trinity_ het volgende:
Op de DVDeo sit staat dat ze niet garanderen dat het onder Win XP werkt. Ik draai XP... Iemand?
nee joh, dit gaat onder het mom van "een backup maken voor jezelf van je zelfgekochte DVD"Op woensdag 12 december 2001 16:44 schreef nietzman het volgende:
(de frs? die zijn toch tegen dat rippen enzow? nu promoten ze het zowat!)
AMD Phenom II X4 // 8 GB DDR2 // SAMSUNG 830 SSD // 840 EVO SSD // Daar is Sinterklaas alweer!!
Verwijderd
Hier kun je echt alles vinden. Heb ForceAspi geinstalleerd en Nero kan weer branden. Nu nog scannen.
Verwijderd
ForceAspi geinstalleerd:Op woensdag 12 december 2001 16:32 schreef Ge611 het volgende:
Keep us posted, want als dvdeo het systeem verkl))t hoef ik hem nie.
-nero brandt weer
-scanner scant nog niet
-dvdeo doet het nog
HPdeskscanII opnieuw geinstalleerd:
-nero weer aspi error
-scanner doet het nog niet
-dvdeo doet het nog
Nero kan niet overweg met mijn scan software. Ik denk niet dat dvdeo er mee te maken had.
Ik zoek nog verder.
AMD Phenom II X4 // 8 GB DDR2 // SAMSUNG 830 SSD // 840 EVO SSD // Daar is Sinterklaas alweer!!
- Doet 't ook VBR (SBC) encoding voor divx?.
- Waarom is een resolutie van 640xiets aanbevolen? Voor 4:3 materiaal neig ik eerder naar 512x384, en voor lange films kies ik eerder 576xiets.
- Kan je ook filtering toepassen (temporal smoother, etc).
- Wordt de aftiteling in een lagere bitrate ge-encodeerd?
Siditamentis astuentis pactum.
[quote]
"Backups are for wimps. Real men upload their data to an FTP site and have everyone else mirror it." -- Linus Torvalds
[/quote]
Ziet er wel geinig uit, dat DvDeo. Maar eerst Flask eens goed leren gebruiken (vind ik er toch wat beter uizien, met alle opties).
The Flat Earth Society has members all around the globe.
Och.. software DVD-spelers hebben ook DECCS erin toch? Maar ik geloof dat de source ervan niet verspreid moch worden of iets dergelijks.Op donderdag 13 december 2001 03:13 schreef nadd het volgende:
hoe kan dit programmaatje verkocht worden op een legale manier, tijdens het rippen van de vob-files maakt ie toch gebruik van DECCS en dat was toch verboden?
Siditamentis astuentis pactum.
Hier onder XP draait het voor geen meter. Hij komt niet verder als het initialiseren van de DVD. Hij loopt niet vast ofzo, maar komt gewoon niet verder.
Ik ga gewoon weer terug naar Gordian Knot. Die nieuwe versie doet DivX 3, 4 en heeft support voor Nandub(SBC) en voor gewoon VirtualDub. Verder staat er in de help van Gordian Knot in 10 stappen uitgelegd hoe je je DVD kan rippen en converteren. Net zo makkelijk als dit, maar dan met iets meer opties
Soms, als ik heel stil ben, kan ik de zon horen schijnen
Verwijderd
Ik zag dat het duitse software was, vandaar ineens die duitse foutmeldingen in photopaint.
Ik ga win98se opnieuw installeren, en dvdeo komt er nooit meer op.
vuistdiep in het post-pc tijdperk van Steve | Joepie joepie. Dat ging echt toppie! | https://www.wegmetbigtech.nl
Verwijderd
Aan de screenshots zie ik dat het exact het zelfde programma is wat ik vorige week bij Lidle (supermarkt) in duitsland kocht voor 29,=DM.
Dan heet het echter :DVD Kopierer.
stuk goedkoper en het werkt idd prima
heej heb jij op lindenholt gezeten?Op dinsdag 18 december 2001 12:49 schreef bonzz.netninja het volgende:
dvdeo ligt hier (wijchen) gewoon bij de dixons in de schappen
hij ligt hier (nijmegen) ooj bij modern electronics)
Verwijderd
Ik heb het proggie wel maar nog niet getest..
Ik rip DVD's met ondertiteling ( FlaskMpeg )
Mijn ontdekte tekortkomingen:
1) Na eerste keer opstarten, moet je alles instellen. Vanuit het programma heb ik geen "options" of zo gezien. Heb je de instellingen verkeerd gezet, moet je in ini files gaan zitten hacken of het programma opnieuw installeren
2) Het pakket EIST dat je de VOB files in dezelfde directory gooit als waar het geinstalleerd is (BlaTieBla heeft een 6 GB partitie voor programmatuur en een 40GB partitie voor meuk (o.a. vob files)). Ik moet DVDeo dus op die meuk schijf installeren
Sorry hoor, ik wacht wel tot er een GOED pakket op de markt komt.
Ondertussen ga ik lekker met CLAD en FLask verder. Dat doet tenminste wat het moet doen
Vond ik op de site:
Dus waar is die registratie code dan voor nodig?????Vraag: In de handleiding staat dat er een registratienummer nodig is, waar kan ik die vinden?
Antwoord: Voor het eventueel binnen halen van nieuwe codecs kunt u de download manager gebruiken. In princiepe heeft u die niet direct nodig. Voor de downloadmanager heeft u ook geen registratienummer nodig.
leica - zeiss - fuji - apple | PSN = Sh4m1n0
PSP 1000 @ 6.60 Pro C2 [+256GB]
PSVita @ Henkaku Enso [+256GB]
3DS @ Luma (B9S) [+160GB]
Nintendo Switch 3.0.1 [+256GB]
PSP 1000 @ 6.60 Pro C2 [+256GB]
PSVita @ Henkaku Enso [+256GB]
3DS @ Luma (B9S) [+160GB]
Nintendo Switch 3.0.1 [+256GB]
Het verspreiden van de source is verboden, natuurlijk mag decss wel omdat je anders de film niet zo kunnen kijken.Op dinsdag 18 december 2001 17:46 schreef DaNCe2k het volgende:
DVD zijn beveiligt! en DVDEO laat ze toch rippen, mag dat, deccs mocht niet! daar hebben de makers een celstraf voor gehad, en hun profiteren daar van!!
volgens mij.
Mother, will they like this song?
Verwijderd
Zou DVDeo idd NIET onder XP gaan draaien, na installatie kun je hem sowieso niet meer uninstallen, dus moet je met de hand al die bagger uit het register trappen, in my case had ik jammergenoeg te veel weg getrapt met als resultaat dat ik me windows installer service aan gort had liggen.nexhil schreef op 18 December 2001 @ 12:48:
maar het is dus niet aan te raden voor winxp?
Ik vind zowel DVDeo 1 als DVDeo 2 klote proggies om mee te werken:
1. je kunt verder niks instellen voor je codecs
2. de helft van de codecs kent ie niet of kannie niet vinden, zelfs na heriinstallatie van..
3. installatie van de proggies helpt half je XP om zeep
4 kwaliteit van zowel proggie als geripte film is beneden maat
En dit is niet gewoon wat bullshit ranting van mijn kant, ik heb beide proggies geinstalled en een kans gegeven, maar er is veel betere software out there...
99 bugs in the code , 99 bugs in the code
Take on down and patch it up...
117 bugs in the code.
Dit topic is gesloten.
![]()