Toon posts:

AOpen 1648 leesproblemen met DVD

Pagina: 1
Acties:
  • 116 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Ik weet niet of iemand deze DVD-speler al heeft, maar ik heb deze DVD-speler vandaag geinstalleerd. Ik kan er geen DVD-video mee afspelen. Het afspeelprogramma is PowerDVD.

Als ik in Drive Region Info V2.0 de regio wil checken vind het programma helemaal geen DVD speler terwijl ik wel gewoon de DVD kan bekijken. Dat programma herkent uberhaupt geen CD-Rom-spelers of DVD-rom-spelers.

Ik heb wel Nero 5.0 geinstalleerd, kan dat een oorzaak zijn?

Allebei de drives zijn IDE.

Situatie IDE:

Primary master: hd
Primary slave: AOPen 1648 (DVD)
Secondary master: LG CED 8042B Cd-rewriter (CD)

Ik heb alle kabelcombinaties al geprobeerd.

Mensen help me.

Thnx

Verwijderd

Als die DVD-speler net nieuw is zou ik naar de winkel gaan (kan meestal binnen 8 dagen terug gebracht worden) en een nieuwe vragen. Misschien willen ze hem daar ook wel direkt aan een PC hangen en zien of driveinfo hem bij hun wel herkend.

Als de DVD-speler daar te oud voor is zul je hem bij een kennis in de PC moeten plaatsen en daar met driveinfo bekijken. Als hij dan wel werkt ligt het mogelijk aan je Windows installatie of aan iets in je PC (wat mij niet waarschijnlijk lijkt).

Suc6

Verwijderd

Topicstarter
PMS,

Bedankt voor je reply. Het lag aan Win'98. Dit was de eerste editie. Met nadruk was!!!!
Ik heb vandaag Windows 2000 geinstalleerd. Super man.
De DVD-speler doet het nu.

Ps: weet iemand misschien een goede Software DVD-speler?
Ik heb nu PowerDVD.

Thnx, :)