Wolfenstein Full version Linux patch?

Pagina: 1
Acties:

  • iGadget
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 06-07 11:46
Weet iemand of er een patch bestaat om Wolfenstein onder linux aan de praat te krijgen als je de originele windows cd hebt?

Voor Unreal Tournament heb ik dit ook (gebruik gewoon de windows cd) en het werkt perfect.

Quake 3 was er wel vrijwel meteen in alle smaken, ik had stiekem gehoopt dat dit met Wolfenstein weer zou gebeuren...

"I'll just use my Go-Go-Gadget handbook!"


  • GambitRS
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 13-06-2013

GambitRS

w00t

gebruik WINE zou ik zeggen en voor jouw methode heb je toch bin files nodig? ik ben geloof ik bij het surfen tegen de bin files aangestoten die je nodig had daarvoor, maar mijn geheugen is zo goed nie :+

MechWarrior || Monsters Game


  • blouweKip
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 08-11 10:52
Wolfenstein is al dermate oud dat het wel met dosemu draait, ik gok dan ook dat je het over RTCW hebt, daarvoor zijn (weer unsupported "zucht") binaries te downloaden, waarmee je een windows RTCW install kan gebruiken voor linux (en dan alleen MP)

"For my friends, anything; for my enemies, the law."


  • iGadget
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 06-07 11:46
mjah ik had het idd over RTCW... wat een gehoer dat die zooi weer unsupported is... En het gaat mij juist in eerste instantie om singleplayer :(

Hopen maar dat het ooit nog gaat komen...

"I'll just use my Go-Go-Gadget handbook!"


  • Grablinco
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 20-08-2023
:? dat is er toch al?
k denk gewoon kijken bij:

xie dat het alleen nog maar voor de demo er is :(
sorry...