Imapd-UW onveilig ? alternatief ?

Pagina: 1
Acties:

  • xychix
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-12-2025

xychix

FreeBSD Rules !

Topicstarter
hoi,

ik wilde jawmail installen, deze moet een een imapd server hebben. Nu leek imapd-uw mij een goede keus maar deze word door het os (FreeBSD 4.4) afgedaan als insecure, ivm buggy verleden.

Cyrus krijg ik niet aan de praat, heeft iemand nog andere alternatieven ???

Every failure offers you a new opportunity! | Lokatie database|GoT - Notepad


  • jant
  • Registratie: Juli 2000
  • Niet online
courier imap

Wat zijn overigens je problemen met cyrus. Ik vond het nou niet bijster ingewikkeld, terwijk ik wel de verhalen kende van hoe moeilijk het wel niet zou zijn.

Een album per dag; een selectie: https://open.spotify.com/playlist/6s3nNLl8pJpCwLR3LPligA?si=dddc51153b2a49e8


Verwijderd

als je toch imap alleen voor webmail wilt gebruiken kan je ook gewoon imap alleen op localhost draaien, kunnen ze er van buiten niet bij.

als je veel gebruikers wilt draaien is wu-imapd niet zo geschikt. wu-imapd neemt veel geheugen, is wat beperkt in mogelijkheden en heeft lokale gebruikers nodig. cyrus is als je alleen maar webmail gebruikers hebt de beste oplossing omdat alleen cyrus virtuele gebruikers heeft.

check http://wkamphuis.student.utwente.nl/ldap_sasl_cyrus.txt als je wilt zien hoe ik cyrus(+ldap) op m'n linux-from-scratch hebt geinstalled.

  • xychix
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 03-12-2025

xychix

FreeBSD Rules !

Topicstarter
Op maandag 03 december 2001 23:22 schreef jant het volgende:
courier imap

Wat zijn overigens je problemen met cyrus. Ik vond het nou niet bijster ingewikkeld, terwijk ik wel de verhalen kende van hoe moeilijk het wel niet zou zijn.
oh. ik installeer van ports (FreeBSD 4.4 source system) deze ging als depency cyrus-sasl downen en installeren maar deze liep op een error. Ik ben liever lui dan moe dus ik op zoek naar een ander imapd. Gevonden, imapd-uw locaal.

Binnenkort moet ik echter een professionele webmail/popmail server inrichten en dan zal ik toch wel aan courier/cyrus moeten..

maar dat zien we dan nog wel !

Every failure offers you a new opportunity! | Lokatie database|GoT - Notepad


  • Koffie
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 18:21

Koffie

Koffiebierbrouwer

Braaimeneer

Move > [forum=23]

Braaikamer - Smoke&BBQ