Heeft iemand een idee hoe ik dat eruit krijg. Ik vind het echt een geweldig spel. Alleen zodra het tweede level gaat inladen krijg ik een ongeldige bewerking. Heeft iemand een idee hoe dat kan?
Dat heb ik al eens geprobeerd maar ik blijf met hetzelfde probleem zitten. Ik weet wel dat toen ik het spel pas had, ik wel verder kon komen. Ik heb intussen een nieuw moederbord (k7s5a) en processor (amd tbird 1ghz) geinstalleerd en ik wilde het spel nog eens gaan spelen maar nu zit ik ineens met die ongeldige bewerking.
P.S. Ik denk niet dat iemand hier werkelijk begrijpt wat die dumps betekenen En als je het al begrijpt ben je nog lang niet bij een oplossing. Ik zou er geen tijd in steken en gewoon een clean install van Windows + Alice + alle drivers proberen.