Toon posts:

Alcatel modem touch home

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Na een paar dagen lol met een getweakt modem en een hub is de pret bedroven door een aktie die ik schijnbaar niet had moeten ondernemen. Ik mag graag sleutelen maar nu heb ik mij in de nesten gewerkt.

Wat is het geval. Door een storing bij kpn was de adsl verbinden verbroken. Ik dacht laat ik eens in het menu kijken van het modem wat te bereiken is met 10.0.0.138.

Ik hab van planet een hosnaam en IP adres gekregen en dacht er goed aan te doen die in te vullem bij DNS host naam en hostname table. Dit bleek dus een grote fout want sindsdien kan ik het modem niet meer bereiken met 10.0.0.138. Van een kennis kreeg ik het advies het modem te resetten met een knopje aan de achterzij en dan zou ik via 10.0.0.138 het modem opniet kunnen instellen. Hij vermoedt dat ik mij "buiten gesloten" had van het modem omdat deze steeds een host zoekt die er niet is.

Het resultaat is dat ik niet verder kon dan een rood/oranje knippert lampje van PWR. Hoe lang ik ook het reset knopje ingedrukt hou.

Wie heeft dit eerder meegemaakt, of kan mij adviseren hoe dit probleem op te lossen. Is het modem mogelijk te openen en dan te resetten, ik noem maat wat.

In de hoop op een goed advies Ed.

  • KaMiKaZe
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 04-07 16:34
ik denk toch dat je even zal moeten telnetten naar dat ding en softwarematig de boel resetten

Humanity is acquiring all the right technology for all the wrong reasons.


  • intoxicated
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

intoxicated

Haaaai :w | ALT-S

Zoek eventjes in de handleiding van de Speed Touch Pro het stukje over de 'Ping of Life' op, waarmee je het ding, dmv een arptable op een andere computer, weer aan een IP-adres kan helpen. De handleiding kan je uiteraard op de Alcatel site downloaden. Ik weet niet of het ook in de handleiding van de Speed Touch Home staat, maar daar kan je ook even in kijken als je geen zin hebt om de ST Pro handleiding te downloaden :)

"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
- Pastor Richards @ VCPR


  • Exirion
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 16:34

Exirion

Gadgetfetisjist

->[NT]

"Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal." - Albert Einstein


  • Steven
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 12-08 09:30
Lees zowiezo de handleiding is door hoe je hem hardwarematig reset, staat vrij duidelijk beschreven!!