Toon posts:

Welke proc op ouwe kt7a voor broertje?

Pagina: 1
Acties:
  • 60 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb sinds kort een Epox DDR mobo, en nu heb ik een mooi mainboard met 384 mb ram over :? Ook heb ik nog een gf2mx over en plaats ik de onderdelen uit een oude packardbell p 350 over.

Maar, welke proc moet ik daar nu opzetten? Ik dacht aan een duron 700 ofzo. Maar ik vraag me af of die een beetje te OCen zijn. En ik denk ook niet dat een TB 1 gig nuttig is bij een GF2mx.

Wat denken jullie?

Verwijderd

Athlon Xp? 1500+ t/m 1900+

  • LAN
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

LAN

Ik denk een tbird 1,2ghz axia?

Het is maar net wat je er mee wilt gaan doen.

  • Exirion
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 21:04

Exirion

Gadgetfetisjist

Je kunt er een TB1400 op zetten. De Duron 700 is stokoud, dus hoe die te overclocken is kun je overal zelf lezen (ook hier op GoT). Doe een beetje zelf onderzoek aub :)
Ook over het nut van een sneller CPU voor een MX of een GTS is genoeg te vinden. Op GoT, maar bijvoorbeeld ook op Tomshardware is daar een artikel over geweest.

"Logica brengt je van A naar B, verbeelding brengt je overal." - Albert Einstein


Dit topic is gesloten.