Toon posts:

cs bug ?? of verkeerd geinstalled ?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
ik heb cs " gekocht " ;)
alleen steeds als ik em voor de eerste keer opstart en ik ga connecten doet ie het steeds 1 keer niet er komt dan te staan : " could not complete connection attempt "
ik weet wat het betekent en als ik 1 keer mislukt heb geconnect doet ie het wel weer goed maar ik zou graag willen dat hij het gewoon van de eerste keer doet.
Is dit en bugg ? Of een fout in het installeren ofzo of iets anders ? kan iemand mij hier wat info over geven ?

  • Pjottski
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 17:44

Pjottski

🦍 Monkey 🦍

Probeer eens een update, misschien kan dat het verhelpen.

Dit is mijn uitspraak en daar zult u het mee moeten doen


Verwijderd

Topicstarter
Op woensdag 21 november 2001 15:49 schreef PeeDjeeH het volgende:
Probeer eens een update, misschien kan dat het verhelpen.
ik heb 1.3 volledig geupdate en geinstalled

  • AzzKickah
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 17:35

AzzKickah

06-CENSORED

Dit heb ik ook wel eens. Is heel vaag. Draai je op OpenGL? Zo ja, probeer maar eens op Software op Direct3D. Wedduh dat je die error dan niet meer krijgt?

Verwijderd

Ten eerste CS hoef je niet te kopen dus die aanhalingstekens zijn nutteloos. Half Life moet je kopen.

Heb je een retail versie gecopyd :?
Heb je gewoon 1.3 full :?
Doet het er toe als je toch kan connecten :+

  • vacuumcleaner
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 01-11 14:37
kep precies hetzelfde.

Wat zijn jou bak specs en verbinding met internet?

[Helpdesk]"While you're waiting, read the free novel which came with the product. Its a spanish story about a guy called "MANUAL."


Verwijderd

Topicstarter
ik heb half life voledig geupdate
ik heb cs voledig geupdate tot 1.3
ik heb openGL ja maar met direct 3d kan ik net zo goed dukenukem gaan spelen ziet er dan hetzelfde uit ;)
maar het is een goede tip zal het eens proberen
Pagina: 1