Ik sluit me aan bij de voorgaande sprekers, het is echt een hele kleine operatie. (ik heb het een vriend van me zelfs telefonisch uitgelegd en dat is pas een n00b dat wil je niet weten!!!) met andere woorden dit gaat je lukken!
Hoe ik het zou doen:
- schroef je pc open (*uhu* heel belangrijke stap

)
- je ziet dan 2 kabels lopen eentje naar je harddisk en eentje naar je dvd en je writer.
- Zorg nu dat je hdd (harddisk) en dvd speler op een kabel komen te zitten waarbij de hdd de primary master is en de dvd speler de primary slave.
Je zult wel even moeten kijken hoe de goede jumper setting is (een jumper is een klein dingetje dat 2 pinnetjes met elkaar connect, deze zitten achterop de harddisk en dvd speler vlakbij de kabel connector) Als het goed is staat er op je harddisk uitgelegd hoe je de jumper(s) moet plaatsen en staat er achterop je dvd speler iets van ma - sla - cable zoiets met daaronder verticaal een jumpertje.
- Zet nu je brander op de 2e kabel als secondary master (op je brander zit de jumper op dezelfde plek als bij de dvd speler, deze moet je ook even nakijken.
- sluit de voedingstekkertjes weer aan (die heb je vast los moeten halen omdat je ander niet bij de jumpertjes kon

)
- laat je kast open en test de opstelling (heb zooo vaak gehad dat ik alles weer open moest schroeven omdat ik stiekum toch iets niet helemaal goed had ingesteld dus openlaten voor de test is een aanrader

)
- Werkt het geheel dichtschroeven die hap en zo niet nog eens rustig de jumpersettings nalopen.
Succes!!!
(en nou niet zeggen het is al gelukt want dan heb ik dit hele verhaal van jan met de korte achternaam getypt

)