Bios voor gainward geforce 2 mx

Pagina: 1
Acties:

  • Devian
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 06:52
Ok.. ik wil deze kaart van een nieuw bios voorzien... maar welk bios moet ik nemen? op de site van gainward staan er een hele zooi!

Ik heb de geforce 2 mx golden sample met tvout..... nu hoop ik dat iemand anders zijn kaartje ook van een nieuw bios heeft voorzien en mij kan vertellen welke ik nodig heb

https://wren.co/join/Devian


Verwijderd

topcititel aangepast:
"gainward geforce 2 mx" >> "Bios voor gainward geforce 2 mx"

Waarom wil je je bios flashen eigenlijk?

  • Devian
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 06:52
ja waarom... kijk... om de zoveel tijd heb ik de gewoonte om mijn pc te mollen... dan werkt hij namelijk al een tijdje helemaal goed en zonder problemen.. en dat begint mij dan te vervelen... en dan ga ik dingen doen als bios flashen..... met fannetjes klooien... pc nog hoger over te clocken.. en dat eigenljk net zo lang totdat tie kapot is... ( dan heb ik namelijk weer wat te doen )

En aangezien ik mijn vga nog niet eerder heb geflasht ( wel een tnt-1 ooit... die ging ook direct doodt toen.... kon ik rijken dat ik sdram ipv sgram op mijn kaartje had >:) ) vind ik het wel nodig om hem te flashen

https://wren.co/join/Devian


Verwijderd

gewoon gf2 mx refernce bios pakken

ik heb mijn gf2 zo geflasht dat ie standaard overgeclockt is en natuurlijk me eigen text laat zien

  • Devian
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 06:52
maar als ik reference neem... werkt mijn tv out dan nog wel?

https://wren.co/join/Devian


Verwijderd

Op dinsdag 20 november 2001 19:15 schreef skinhead het volgende:
maar als ik reference neem... werkt mijn tv out dan nog wel?
als je de gene met tv-out pakt wel
Pagina: 1