PSN: DutchTrickle PVoutput
snel zeggen: 'De koetsier poetst de postkoets met postkoetspoets'
levensmotto: 'vroeg gedaan is lang gerelaxed!'.
PSN: DutchTrickle PVoutput
Verwijderd
De must-have voor dual monitor gebruikers!! :Op dinsdag 20 november 2001 22:04 schreef dave_hagenaars het volgende:
hm ik heb een geforce2, mara is wel 1 kaart, dus misschien een kan het toch??
http://www.realtimesoft.com/ultramon/
ULTRAMON!
Make a program idiotproof and someone will make a better idiot
em, wat niet ultramon of die matrox spullen?? (idd tv out)Op dinsdag 20 november 2001 22:06 schreef Xhale het volgende:
Je hebt video kaart met tv uit denk ik ? Bij mijn weten is het dan niet mogelijk
PSN: DutchTrickle PVoutput
misschien dat jullie oplossingen weten(draai nu trouwens xp pro)
Verwijderd
Ik heb een GF2 in me AGP en nog een frikandelle Hercules 4MB in een PCI en ik kan gewoon op beide monitoren afzonderlijk vanalles doen behalve spelletjes spelen (alleen van die bagger windows popup spelletjes die draaien ofcourse wel)....... maar op een monitor DVD kijken en andere verder surfen ofzo gaat goed, zelfs op de TV out DVD kijken en andere monitor verder klooien gaat bij mij allemaal perfekt zonder er enige software voor te draaien.Op dinsdag 20 november 2001 22:17 schreef Ceaser het volgende:
zit/zat zelf ook met dit probleem, mijn config was windows 2000 met een viper v770 in me agp slot. op een gegeven moment had ik een s3 virge dx/gx met 4mb over en die zette ik in een pci slot, netjes drivers geinstalleerd en voila het werkte allemaal best, alleen een van de meest interresante dingen die ik ermee wou doen was mediaplayer op het ene scherm fullscreen draaien en dan op me andere pc browsen en beetje chatten, dat werkt dus alleen niet![]()
misschien dat jullie oplossingen weten(draai nu trouwens xp pro)
Ik draai wel W98 en ME...... XP moet ik het nog proberen
PSN: DutchTrickle PVoutput
PSN: DutchTrickle PVoutput
Je kan met het programma "Zoom Player" op je ene scherm fullscreen een film kijken en dan op het andere scherm verder werken zonder dat de player van fullscreen afschiet, verder heeft dit programma ook een dvd mode zodat je je dvd's er ook mee kan afkijkenMaverick schreef op 21 november 2001 @ 15:42:
niemand een oplossing daarvoor??
WinXP@P4-2,4 GHz+ Zalman 7000 cooler | ASUS P4PE | 1024MB DDR-RAM | 40 GB + 120 GB Seagate HD's | 2x Samsung 172T@Matrox G550+SiS 8 Mb PCI | RME Multiface
En serieuzer: zo'n oud topic omhoogkicken is vaak niet zo handig omdat zo'n topic vaak niet meer lekker loopt: mensen die reageren op twee jaar oude statements zoals 'Windows 95 is het beste sinds DOS 3!' of in dit geval dat er wel wat nieuwers is te vinden dan geforce2. Ook zal de topicstarter het probleem ws. niet meer hebben (formatje hier, nieuwe hardware daar, etc), ik doe het dan ook op slot. Maar toch dank voor de tip, zo is de search weer wat beter
'Multiple exclamation marks,' he went on, shaking his head, 'are a sure sign of a diseased mind' (Terry Pratchett, Eric)
Dit topic is gesloten.
![]()