The ramblings of an idiot
Alle dingen tellen mee
but I don't like you in that way
the best things in life are illegal
born to do porn!
zoek het nooit om die dingen open te maken, branden toch bijna nooit
In deze zat ook geen smd, daarom durfde ik het ook wel aan om hier een blauwe in te zetten.Op maandag 19 november 2001 22:40 schreef Tijn_3d het volgende:
gelukig had mijn aopen 52x geen smd leds hihi zit nu een mooie witte led in
The ramblings of an idiot
Ik dacht dat ze hier te vinden warenOp maandag 19 november 2001 23:24 schreef Trigger het volgende:
ziet er wel stoer uit..maar heb je ook blauwe smd leds ?
http://www.infrarotport.de/led.HTML
Temper is the one thing you can't get rid of by losing it.
Blauwe smd leds zijn er al jaren (ik kan een beetjke overdrijven). Meer dan een jaar terug heb ik bv in mijn telefoon (zo'n nokia 3210) blauwe ledjes gesoldeerd. Dat zijn ledjes van zeg 1mm bij 0.5mm ofzo. Die werken op een spanning van 2.4V, geen idee eigenlijk wat een gemiddelde cdromspeler aanbiedt op zo'n smd led. Je kunt ze bestellen op www.stuntprijzen.net
Ze kosten daar wel 4 piek per stuk
Ze kosten daar wel 4 piek per stuk
WOEHAA ik wil ook een GoT badge, kan je die ergens krijgen of wordt het zelf bouwen?
Verwijderd
Zorg nou maar eerst dat je weet welke bouwvorm je nodig hebt voordat je gaat kopen/bestellen. Anders heb je straks SMD LED's, passen ze niet. En dat zou jammer zijn
Verwijderd
Ik heb er gewoon wat 3 of 5 mm ledjes ingezet. Ik heb het niet zo op SMD ledjes, dat gepeuter. die 3 of 5 mm ledjes passen zowel in mn floppydrive, cd-rom, DVD, CD-RW en case. Het vraagt wel een beetje aanpassen met een vijltje, maarja, je bent een tweaker of je bent het niet.
Volgens mij zijn blauwe 3 en 5 mm ledjes nog goedkoper ook dan die SMD gevalletjes.
Volgens mij zijn blauwe 3 en 5 mm ledjes nog goedkoper ook dan die SMD gevalletjes.
Pagina: 1

