Bij mij werkt ie prima, ook met de standaard XP drivers. Ik herinner mij echter wel dat ik wat problemen heb gehad. Ik geloof dat XP de printer (USB) niet automatisch herkende en dat ik deze handmatig toe moest voegen.
Verwijderd
Hoi,
Nou, ik heb een 843c (zeer vergelijkbaar dus) en die doet het ook absoluut niet lekker in XP.
Gegevens die van pc --> printer gaan worden vaak hafl gestuurd, of hij print gewoon helemaal niks.
Misschien moet je proberen om hem parallel aan te sluiten ipv. USB
Nou, ik heb een 843c (zeer vergelijkbaar dus) en die doet het ook absoluut niet lekker in XP.
Gegevens die van pc --> printer gaan worden vaak hafl gestuurd, of hij print gewoon helemaal niks.
Misschien moet je proberen om hem parallel aan te sluiten ipv. USB
Ik heb ook de HP DeskJet 840C, en die werkte meteen na installatie van XP goed, met de standaard drivers van XP dus. Hoe heb je de printer aangesloten? (parallel, USB direct op moederbord of via hub?)
9000Wp o/w SolarEdge SE6K - Panasonic 5kW bi-bloc - gasloos sinds 17-7-2023
USB aansluiting op XP zorgde er bij mij voor dat hij weer als een zonnetje werkt,serieel kreeg ik niet aan de gang.
Ik heb hem serieel aangesloten, ik zal het morgen even proberen met USB, moet nu weg, helaas.
Bedankt voor de reacties, jullie horen het morgen wel.
Bedankt voor de reacties, jullie horen het morgen wel.
Serieel ? hmmzzz..
zal wel parallel zijn. Denk ik dan. Maja, op parallel, dan moet het meestal gewoon werken, voorla met de HP drivers. Wat het probleem kan zijn bij Parallel, en serieus ! Dat is de kabellengte, liever niet langer dan 1.8M. En de communicatiemethode in de Bios van de paralelle poort is zeer belangrijk. Die moet ECP zijn voor een hP als ik me niet vergis.
Freelance tweaker
Doet prima via paralel.. niks aan hoeven doen of zo...
Liefde houdt de wereld draaiend maar chocola maakt de rit de moeite waard.
Uhm paralel idd
en ik heb de gewone kabel gebruikt die erbij geleverd werd. maar zoals ik al zei, ik kan morgen pas kijken...
Bij parallel kwam er geregeld allerlei onzin uit de printer. Vreemde tekens en half lege pagina's. Zit wel een scanner tussen. Hij hangt nu aan USB en nu lijkt het beter te gaan.
Pagina: 1