Mother, will they like this song?
Men zegt dat de kwaliteit dan hoorbaar achteruit gaat, ik brand zelf op 12-speed audio cd's maar ik merk geen kwaliteitsverlies 
Gewoon proberen zou ik zeggen
Gewoon proberen zou ik zeggen
I love watercooling
Speel maar eens een 24x gebrande cdr af in een oude cd-speler (een jaar of 10 oud ofzo) Vaak wordt het geluid krakend weergegeven. Het hangt ook af van de kwaliteit van de cdr's natuurlijk.
Als je'm op 2x brandt heeft de brander langer de tijd om een putje te maken dan wanneer je'm op bijv 8x brandt, daardoor is ie beter leesbaar. Vooral oudere en autoradio-cd-spelers kunnen nogal wat moeite met zo'n sneller gebrande cd hebben.
Wat trouwens ook helpt is het gebruiken van 74 minuten cd's ipv 80, daar zitten de sporen ietsjes verder uitelkaar.
Wat trouwens ook helpt is het gebruiken van 74 minuten cd's ipv 80, daar zitten de sporen ietsjes verder uitelkaar.
PSN ID: Flotmeister | Steam ID: Flotter
Ach joh, of dat branden nou 6 of 3 minuten duurt "boeiuh"
Pagina: 1