Toon posts:

Een 3dbril op een kyro (II)

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Zie ond.

Kan dat, ik zie namelijk steeds staan voor tnt2, gf en so...

draait bv die elsa bril ook op een club3d kyroII met 64 mb en verder niet zo veel ;)

heeft iemand hier ervaring mee?

Verwijderd

Die bril (is er ook van ASUS :) ) werkt alleen met kaarten waar ze bij geleverd worden, of als het in de specificaties staat. Dit komt omdat er een speciale connector op de videokaart zit voor die bril.

  • Skinkie
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 09-06-2020

Skinkie

Op naar de 500

Uh... als je een splitter hebt werkt het gewoon... heb hier een setje van stereographics en dat werkt gewoon samen met mijn asus bril

Steun Elkaar, Kopieer Nederlands Waar!


Verwijderd

Splitter????

  • Skinkie
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 09-06-2020

Skinkie

Op naar de 500

Ja als je geen 3.5mm out hebt voor je VR moet je iets anders hebben waarop je je pageflipping synct. Btw de plug die je hier ziet is geen 3.5mm (duh!) maar een soort PS/2 plug met grootte pinnen en het befaamde middenstukje. Maar is dus precies het zelfde ik heb namelijk een 3.5mm van mijn splitter naar een kasje lopen waar ik dan weer 4, 2.5mm pluggen op kan aansluiten (van de brillen). Stereographics heeft al heel lang deze dingetjes:

Afbeeldingslocatie: http://www.stereographics.com/images/stereoenabler.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.stereographics.com/images/sewpic.jpg
Afbeeldingslocatie: http://www.stereographics.com/assets/images/se-grp-sm.jpg

Steun Elkaar, Kopieer Nederlands Waar!