Op dinsdag 13 november 2001 00:24 schreef teeuwen het volgende:
Ik vind het ook dat er zoveel onzinnige reacties op mijn serieuze topic komen. Daar wordt nix aan gedaan...
Beetje jammer, want zo wordt mijn topic niet serieus genomen, (ookal zeg je dat jij dat wel doet) en wordt alle schuld weer op mij gelegd.
Zoals jij je topic starte (en rephrase-de een stuk of 10 posts terug) voldoet je topic niet aan de W&L eis. (zie de FAQ)
...ik wil alleen maar laten zien dat je een forum (dus ook je forumbezoekers) niet kan dwingen om alleen maar serieus te mogen zijn, alvorens je humor mag hebben...
Dat is net zoiets als zeggen dat het best moet kunnen om op een schaakclub (waar stilte belangrijk is) keiharde muziek te draaien en dat je leden niet mag dwingen om geen keiharde muziek te draaien.
GoT is een club van computerfreaks. Als je geen/nauwelijks bijdrage wilt leveren aan het computer-gedeelte van GoT en (bijna) alleen onzin post, waarom zou je er dan lid van worden?
Tevens vind ik het niet raar als de leiding van een club (de moderators bij GoT) jou erop aanspreken als je erg veel onzin post en weinig constructieve bijdrages levert aan de tech-fora.
[quote[stel je voor.. ik ben een diehard... ik doe nu serieus... en als ik strax in die huiskamer zit, ga ik lopen klooien tot en met... zouden jullie ook niet leuk vinden... (terecht of niet, dat is de tweede vraag).[/quote]
1) Je wilt niet weten hoeveel die-hards er serieus en constructief posten in de tech-fora en de grootste onzin posten in de huiskamer. Daarmee is je vraag wel beantwoord.
2) Ik vind het wel terecht. De HK is bedoeld voor onzin/lol/humor-als-doel en de tech-fora zijn bedoeld voor de respectievelijke problemen/topics over het respectievelijke onderwerp dat dat forum behelst.
En W&L is dus bedoeld voor serieuze wetenschappelijk en levensbeschouwelijke zaken waarbij dit onderwerp an sich, en zeker de discussie die wij nu voeren, niet uit de toon valt.
Waarom mag ik niet flauwekul hebben ... en ik weet gewoon ook wel dat mensen die flauwekul helemaal niet erg vinden... als er maar geen grove dingen worden gezegd, wordt gescholden of weet ik veel wat... onzin vind ik ook bij serieus horen.
Wijn hoort in een wijnfles.
Coca-cola hoort in een coca-cola fles.
Onzin hoort in de huiskamer.
W&L hoort in W&L
etc.
etc.