en wat is dat
of waar staat dat niet bij multimedia.
en wat moet die fucking win xp banner op dit forum
iri
of waar staat dat niet bij multimedia.
en wat moet die fucking win xp banner op dit forum
iri
kdeOp zondag 11 november 2001 01:46 schreef janjanjansen het volgende:
KDE - K menu - garafisch - schermafdrukker
en dan kom in niet verder meer
staat er echter niet bij
kantoor
netwerking
multimedia
en zo heb ik
Verwijderd
als je het eens netjes vraagt.. misschien dat meer mensen dan reageren.
[strengheids-mode]
lol
[/strengheids-mode on OFF]
[strengheids-mode]
lol
[/strengheids-mode on OFF]
Verwijderd
En wat dachten we van een screenshot maken met the Gimp zelf 
B.t.w. ik hoop niet voor elke vraag die je te binnen schiet dat je die op een dergelijke manier hier post
B.t.w. ik hoop niet voor elke vraag die je te binnen schiet dat je die op een dergelijke manier hier post
Verwijderd
Op zondag 11 november 2001 02:26 schreef narfpower het volgende:
ik bedoel er mee niet meer onnodig posten hier
Er worden gewoon netjes oplossingen voor je probleem aangedragen. een probleem, dat je niet eens erg netjes stelt in het forum.
Ik neem aan dat ik niks over netetiquette uit hoef te leggen? Waarom dan een slotje
Verder heb je als topicstarter niet het alleenrecht op een draadje. Kortom je hebt er net zo veel (of weinig) over te zeggen als een ieder ander. Een slotje vragen is dan ook nergens voor nodig. Een slotje zal in principe dan ook niet gezet worden door een modje/adje op dit topic, simpelweg omdat er geen aanleiding toe is.
Je post in SU voor het andere topic is in principe ook niet echt nodig, hoewel ik moet toegeven, dat daar wel erg offtopic gereageerd wordt en niet allemaal even aardig, waardoor een slotje eventueel wel gerechtvaardigd zou zijn.
Lees vooral een keer de FAQ door zou ik zeggen (ik verbaas me enigszins over je houding moet ik bekennen, aangezien je al zoveel posts op GoT geplaats hebt).
Pagina: 1