Mulitrack software: goede reverb?

Pagina: 1
Acties:

  • TheLemon
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 01-07 13:56

TheLemon

daddy cool, crazy like a fool

Topicstarter
Ik gebruik Nuendo voor m'n multitrack audio (rock), maar ik krijg met de ingebouwde fx niet echt een mooie reverb. Hallreverbs gaan nog wel, maar vooral de kortere rooms (voor bijv. snare wat vetter en stereo te maken) klinken echt behoorlijk nep en gemaakt, meer delay-achtig.

Weet iemand een goede plug-in of anders een beter programma?

  • BikkelZ
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 28-03 23:19

BikkelZ

CMD+Z

Nuendo lijkt me wel okee, heb het nooit gebruikt maar het moet een soort ProTools voor de arme man zijn. Er zijn genoeg goed klinkende VST plugins te krijgen en die moeten gewoon goed werken in Nuendo, aangezien het ook een Steinberg produkt is. Ik vind de Sonic Timeworks 4080L plugin wel goed klinken.

Er zijn altijd betere effecten te krijgen, maar die kosten ook een boel. De beste effecten, zeker voor reverbs, heb je met DSP-based effecten. Ik denk dat er hier wel een paar mensen zijn die je er meer over kunt vertellen.

iOS developer


Verwijderd

zoek even naar FreeVerb VST effect, die is echt mooi!

  • djazete
  • Registratie: Juli 1999
  • Laatst online: 07-02-2020

djazete

steel

die sonic timeworks klinkt idd erg OK. de renaissance van waves is ook wel goed. heeft ook veel piel mogelijkheden :)