Toon posts:

psp kword gek

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
yo

nou ik word helemaal gestoord van psp
ik heb een resolutie van 1024 x 768
maar als ik in psp voor mijn website een balk wil maken
dus de site is ingedeeld in 3 frames. lbalk, bbalk en main.
nou die bbalk dat stukje boven aan... nou als ik die dan uitrek dat plaatje, word de text die ik heb gemaakt ook weer heel lelijk... en weet iemand ook hoe ik met psp heel mooie text kan maken? Dat programma werd mij aangeraden in de winkel, dus ik heb 't maar gekocht, maar met het boek en de help functie kom ik er ook nie echt uit :(

Verwijderd

Niet dat ik veel weet, maar ik weet wel dat je je homepage in 800 X 600 moet bouwen, anders krijg je (nou ja, anderen) geheid problemen.

Mooie tekst schrijf je. Voorbeeld: ik hou van jou. = een veel gebruikte mooie tekst.

[url="http://http://www.fotosoep.nl/tutorials/textfx.html"]zonder dollen , kijk hier maar eens.[/url] ;)

Verwijderd

ik zou zelf kiezen voor Photosjop, maja, ik zou zeggen -> stretch, maar houdt de verhoudingen gelijk (800x600 verkleinen naar 400x300 enzow, en vica versa, niet 800x600 naar 400x100 maken)