AMD 64 X2 4800+ @2,41Ghz,
2048MB DDRRAM,
ATI X800GTO,
2x Samsung 930BF 19" TFT
als je ze via een form met POST method post lukt dat niet, echter als je daarvoor de GET method gebruikt zijn ze op te vragen via document.location.search
anders kun je misschien een frameset gebruiken en één frame daarvan opdaten maar het top-frame gebruiken om de data van javascript in op te slaan
anders kun je misschien een frameset gebruiken en één frame daarvan opdaten maar het top-frame gebruiken om de data van javascript in op te slaan
Intelligente mensen zoeken in tijden van crisis naar oplossingen, Idioten zoeken dan schuldigen
Op woensdag 07 november 2001 13:43 schreef CyrusTheVirus het volgende:
Ik heb al een tijdje lopen zoeken naar een manier om met javascript gegevens die in een voorgaande pagina zijn gepost op te kunnen vangen.
Zoek maar eens op location.search ofzo.
Oke, daar was ik al bang voor
Nah ja, dan maar een andere oplossing verzinnen.
Bedankt
Bedankt
AMD 64 X2 4800+ @2,41Ghz,
2048MB DDRRAM,
ATI X800GTO,
2x Samsung 930BF 19" TFT
Dit is get:Op woensdag 07 november 2001 13:54 schreef CyrusTheVirus het volgende:
wat is nou dan het wezelijke verschil tussen de post en de get
http://url/file?var1=poep&var2=blaat&var3=stinkstank
De reden dat JS dat uit kan lezen is dan ook alleen vanwege het feit dat de vars in de url meegestuurd worden.
Bij post wordt alles als een lange stream naar de file gestuurd.
Yep, op dezelfde manier als met post, namelijk gewoon $varnaam.En kan je met de methode get de variabelen nog uitlezen met php ?
PHP:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
| <? /* beide */ $hoi = $varnaam; /* alleen get */ $hoi = $HTTP_GET_VARS["varnaam"]; /* alleen post */ $hoi = $HTTP_POST_VARS["varnaam"]; ?> |
Ok cool 
Thanx
Thanx
AMD 64 X2 4800+ @2,41Ghz,
2048MB DDRRAM,
ATI X800GTO,
2x Samsung 930BF 19" TFT
het verschil tussen GET en POST ligt hem in waarin de variabelen en hun waardes worden verstuurd,Op woensdag 07 november 2001 13:54 schreef CyrusTheVirus het volgende:
Nog ffetjes,
wat is nou dan het wezelijke verschil tussen de post en de get
En kan je met de methode get de variabelen nog uitlezen met php ?
in GET worden ze direct in het HTTP-REQUEST verstuurd, in POST binnen de header van de REQUEST
POST variabelen zijn bijvoorbeeld 'verstopt' voor de history en/of referrers, en bieden dus wat meer 'veiligheid'
een GET request is gewoon pagina.php?foo=bar&blaat waar variabele foo de waarde 'bar' heeft, en de variabele blaat een boolean true is (http1.1)
voor php maakt het geen enkel verschil uit of een waarde via een GET of POST verstuurd is, wel kun je controleren of deze via GET of POST verstuurd zijn.
in theorie kan je ook een javascipt maken dat waardes zowel als POST en als GET submit (dmv van onsubmit aanpassen van form.action) en je PHP laten controleren of GET en POST variabelen gelijk zijn, dat voorkomt dat zo iemand via de browser-history op die pagina terecht komt, maar biedt weinig verdere veiligheid, maar is een leuke theoretische test, of PHP dan zowel die variable als POST_VARS danwel GET_VARS kent...
Intelligente mensen zoeken in tijden van crisis naar oplossingen, Idioten zoeken dan schuldigen
Pagina: 1