Toon posts:

Geforce voor hoge AGP bus

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een Celeron 800@1.12Ghz draaien op mijn Asus P3BF BX440 bordje. Erg jammer dat Intel de bus snelheid verhoogd heeft naar 100Mhz voor de Celeron. Mijn FSB loopt nu dus 140Mhz. AGP kan minimaal op 2/3 lopen en is dus 93Mhz. Met een TNT2 32Mb gaat het nog net, maar die zal wel niet lang leven. Nu ben ik op zoek naar een leuke Geforce kaart die met AGP snelheden van +/- 100Mhz overweg kan. Heeft iemand nog tips?

Groetjez Ed

Verwijderd

Topicstarter
Helaas, nog niemand.

  • Schaapje_BlaaT
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 21-08 15:17
nou, mijn Leadtek gf2pro doet in elk geval
niet moeilijk over een AGP bus van 89 mhz
maar mijn mobo kan ook geen agp4x aan, en op 2x
is het dus geen probleem voor die geforce
trouwens, volgens mij valt het wel mee met de impact
van AGP bussnelheid op performance, tenminste niet
met een 64MB kaart, ik haal nu 3895 3Dmarks en dat
is volgens mij helemaal niet gek, gezien het feit dat in de
database geen hogere scores zijn te vinden voor een 1ghz p3
plus gf2pro :)

ASUS ROG Strix B650-A | AMD 7600X | Kingston 32GB DDR5 6000 CL36 | Kingston KC3000 1TB | Powercolor hellhound RX9070 16GB


Verwijderd

Topicstarter
Hmm, dat is erg goed om te horen. ga ik toch maar is shoppen voor een leuke Geforce2. Kan ik misschien nog naar 150Mhz FSB. Nog meer mensen ervaring met dit soort grappen?

Groetjez Ed

Verwijderd

ik heb het zooitje gewoon op 150fsb lopen.. geen probleem
vidkaart = GeForce2 GTS

155fsb wil ook wel, alleen dan zittie vast in windows na 5 minz , lijkt me het geheugen wat het niet zo leuk meer vind op Cas2 :P