Toon posts:

[CM] Jamez_Joint's CaseMod 8 pics

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
OK peepz... Ik heb het er even door heen geramd, maar nu istie klaar. Voorlopig dan, tot ik iets anders verzin.

Ik heb een fan bovenin geplaatst. Mijn HD's heb ik tegen het chassis aangeschroefd, die heb ik ook van fans voorzien. De kast is gespoten, de LED's zijn veranderd in het eeuwige blauw, de oogjes ook. Oh ja en mn mini TL-buis niet te vergeten. Plus dan die die Schorpioen aan de zijkant, dat was de duurste en vervelendste grap, die heb ik ook op mijn borst staan 8-)

De fans op de HD's zijn van Nidec beta V. De fan bovenin is een Innovative, heel stil ding. De fans hoor je niet omdat mijn schijven 10K draaien, daar komt geen 12v fan bovenuit.

Goed, hier zijn de pics dan:

Voor / tijdens de mod:

Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~jamez_joint/voor.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~jamez_joint/zij.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~jamez_joint/open.jpg

Na het modden:

Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~jamez_joint/boven.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~jamez_joint/donker.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~jamez_joint/links.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~jamez_joint/hoek.jpg
Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~jamez_joint/voorkant.jpg

U like?

Het geheel weegt overigens 16.9 kg

Verwijderd

Cool gedaan nu nog die linkjes fixen dan kan iedereen het wat makkelijker bekijken!!

Verwijderd

jah best wel een lachuh kast moet ik zeggen, kleurencombo is ook zeer OK

  • Dennizz
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 19-07-2025

Dennizz

pc-70 mod in progress!

very nice 8-)

  • erikver
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 24-03 16:36

erikver

Ik zeg...

Dat Scorpion teken is vet, alleen die kleuren die vind ik niet zo mooi :P
Verder mooi gedaan

Life's not a Krentenbol


  • superboer
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 15-08 23:39
:9 :9~

Geen fan van ............. ! Zelfs geen voetbalfan ! Dus kappe nou ....... !


Verwijderd

prima gedaan

Verwijderd

Vraag me alleen af of dat erg efficient koelt. Die twee fans direct op je schijven geplakt. Je geeft de lucht nu geen kans om langs de schijven te stromen en te koelen.

Verwijderd

Topicstarter
Op zondag 04 november 2001 19:26 schreef Sidewinder het volgende:
Vraag me alleen af of dat erg efficient koelt. Die twee fans direct op je schijven geplakt. Je geeft de lucht nu geen kans om langs de schijven te stromen en te koelen.
Er zit 3 mm tussen. Laat ik het zo zeggen, ik kan nu mijn schijf beetpakken en vasthouden >:) > maar je hebt gelijk, misschien WC, maar dat zie ik wel op de HCC ;)

  • NexuZ
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 08-07 22:20
Ziet er zeer vetjes uit moet ik zeggen. Alleen die koeling van die HD's werkt zo niet echt goed nee.

Verwijderd

Leuke kast, maar dat is geen atx?

  • Leipo
  • Registratie: November 2000
  • Niet online
Op zondag 04 november 2001 19:35 schreef BBK het volgende:
Leuke kast, maar dat is geen atx?
volgens mij gewoon een ATX kast op zijn kop...

Verwijderd

Wat voor kast is dat ? met de flop en cd-rom onderin of heb je de hele case op zijn kop staan. ?

Verwijderd

Coole Case-pudding

Ehhhhh Modding :o :P

  • IvoB
  • Registratie: April 2001
  • Laatst online: 20-08 11:28

IvoB

Prutst er rustig op los

Wat een leuke telefoon heb je >:) >:) >:)

  • Fietsbel
  • Registratie: April 2000
  • Niet online

Fietsbel

¯\_(ツ)_/¯

Mooi gedaan, vooral die schorpioen :)

39


Verwijderd

Op zondag 04 november 2001 19:42 schreef Leipo het volgende:

[..]

volgens mij gewoon een ATX kast op zijn kop...
Nope, kijk naar knopje van de diskdrive. En de gaten die hier nu aan de bovenkant zitten lijken me niks voor de onderkant van een kast.

Verwijderd

Topicstarter
Deze case is een ATX. Ik had mijn pc altijd op mijn bureau staan, dan is het wel handig als de CD-ROM beneden zit. Het is trouwens een combo. Die kleuren vond ik wel cool op mijn Porsche:

Afbeeldingslocatie: http://home.planet.nl/~jamez_joint/4.jpg

Dus waarom niet op mijn case. Ik heb geen zin in grijs, blauw dat hebben er zoveel. Ik wou toch iets dat bij mijn lampjes past, dan maar dit.

Die telefoon is idd wel heel erg cool, heeft onwijs veel functies :P

De kast heet trouwens Terminator... Merk ken ik niet, Laatst nog in Rotterdam op de beurs gezien, ik heb hem in februari gekocht.

  • juanp
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 18-08 20:35
gaaf gedaan man :)

Verwijderd

Sorry dat ik het zeg, en je moet mijn kritiek ook nooit al te zwwar oppakken, maar ik vind het werkelijk 1 van de lelijkste kasten die ik hier gezien heb.

Wat een pooier ding : Die opzichtige zwarte rand, die agressieve bolling, en dan ook nog de kleur, om van die sierloze schorpioen nog maar te zwijgen. Die baybus, of is het een Creative Platinum is vast heel handig, maar het ziet er niet uit.

Sorry voor deze onvervalste kritiek, maar ik kan toch moeilijk gaan liegen, en je vraagt om een mening :)

Verwijderd

mooi gedaan man ;)

  • Subz
  • Registratie: Augustus 2001
  • Niet online
Best wel vet man like that case en die scorpion is ook echt vet

Verwijderd

ziet er RELAXED uit !!!!!!

  • ajampaniki
  • Registratie: Mei 2001
  • Laatst online: 29-07 10:07
Kvindt het ook niet echt een mooie case. zet hem eens andersom. Misschien is ie dan wel mooi.

Verwijderd

De case zelf vind ik er niet uitzien, maar de mod is wel geslaagt vind ik.

Greetz

Verwijderd

Topicstarter
OK dan, khad verw8 dat meer mensen hem lelijk zouden vinden, maar het zal nog wel vroeg zijn. Wat ik mooi vind, vind de rest meestal lelijk :) Ik had ook een commercieel kleurenschema kunnen nemen, maar dat is zo casual en unlike me. De kritiek doet me goed, geeft alleen maar aan dat ik het goed heb gedaan. Ik kan me heel goed voorstellen dat je de kleuren niet mooi vind, maar dat men de kast ook lelijk vind, niet ged8. Ik vind het juist een mooie kast, maar goed. Ik sta er om bekend tegendraads te zijn, positief en negatief.

Die zwarte rand is gewoon de bovenklep, niet bewust gedaan. Bolling zit in de kast en die baybus is idd een Live Platinum. Begrijp alleen niet wat je er lelijk aan vind, de kleur? Niet het spuitwerk hoop ik, want dan kijk je echt niet goed, is strakker gespoten dan de meeste spuiters kunnen.

  • bredend
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 21-08 22:28
Die kast komt uit japan ofzo. Ik heb op de site van de nederlandse Senfu-dealer een een revieuw gelezen over deze kast. Maar toen zat er standaard waterkoeling in. Ik denk dat je op de beurs een getweakte kast heb gekocht...

http://www.gerla.com/calm/index_nl.htm

Verwijderd

Topicstarter
Op zondag 04 november 2001 22:23 schreef Bredend het volgende:
Die kast komt uit japan ofzo. Ik heb op de site van de nederlandse Senfu-dealer een een revieuw gelezen over deze kast. Maar toen zat er standaard waterkoeling in. Ik denk dat je op de beurs een getweakte kast heb gekocht...

http://www.gerla.com/calm/index_nl.htm
Tnx die kast was het idd. Alleen heb ik hem ook niet op de beurs gekocht, maar in Deventer, Kwas er voor wat zaakjes en toen kwam ik deze tegen.

Afbeeldingslocatie: http://www.gerla.com/calm/voorzijde_kast.jpg

Verwijderd

idd, kleuren hadden beter gekund maar het is een zeer origineel id en mooi uitgevoerd :)

  • talin
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 20-08 09:59

talin

ES-MA

hij is mooi .

de kleurstelling is zeker mooi , weer eens wat anders dan blauw .
en de kast is er 1 die ik nog niet gezien had .

dus respect !
Afbeeldingslocatie: http://images-eu.amazon.com/images/P/B00004ZBXT.02.LZZZZZZZ.jpg

in this world there’s two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig!


Verwijderd

Topicstarter
Op zondag 04 november 2001 22:53 schreef talin het volgende:
hij is mooi .

de kleurstelling is zeker mooi , weer eens wat anders dan blauw .
en de kast is er 1 die ik nog niet gezien had .

dus respect !
[afbeelding]
Joe Mai M-ehn. Jei begraipt 'm.

  • swipe
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
zeer mooi afgewerkt
origineel logo/figuur
mooie kleurencombinatie

gewoon prachtig :)

Verwijderd

Ach ja, wat ik zo jammer vind aan de vorm is dat het zo wild, protserig en amateuristisch imponerend is. Ik persoonlijk houd meer van vlak en minimalistisch, inderdaad meer mainstream.

Ik vind het absoluut getuigen van lef om deze kleurencombo te nemen, het ziet er goed gespoten uit, maar ja, ik persoonlijk had wat andere tinten genomen.

Gelukkig neem je mijn kritiek goed op, complimenten, en laat je absoluut niet van de kaart brengen van wat andere denken over je, doe gewoon je eigen ding.

Maar het blijft een lelijk geval :) ;).

Hum, paar tiepvauwtjes

Verwijderd

Topicstarter
Op zondag 04 november 2001 23:56 schreef -polle- het volgende:
persoonlijk had wat anders genomen.
Gelukkig neem je mijn kritiek goed op, complimenten, en
offtopic:
Dat vind ik dus zo raar. Mensen posten hier en gaan soms helemaal over de zeik als iemand een andere mening heeft. Ik zie het nieteens als kritiek, maar zoals ik al type.. een mening. Iedereen heeft recht op zijn eigen mening, en je zegt gewoon wat je vind. Dat is wat anders dan lukraak afkraken, dat vind ik persoonlijk onbeschoft. Op naar de volgende MOD, misschien vind je die wel mooi ;)

Verwijderd

Hehe, ik hoop het. Trouwens, om nog even op deze kast terug te komen :

Bij nader inzien is dat spuitwerk eigenlijk niet zo heel goed, je ziet verschillende lichtere vlekken, en je CR-Rom lade en Bus zijn ook een beetje wazig/vlekkerig. Toch zou ik er wel tevreden mee zijn, en het kan natuurlijk zo zijn dat de lichtinval op de foto wat bederft.

Hum, wel erg veel typo's vandaag... :(

Verwijderd

Topicstarter
Op maandag 05 november 2001 00:05 schreef -polle- het volgende:
Hehe, ik hoop het. Trouwens, om nog even op deze kast terug te komen :

Bij nader inzien is dat spuitwerk eigenlijk niet zo heel goed, je ziet verschillende lichtere vlekken, en je CR-Rom lade en Bus zijn ook een beetje wazig/vlekkerig. Toch zou ik er wel tevreden mee zijn, en het kan natuurlijk zo zijn dat de lichtinval op de foto wat bederft.

Hum, wel erg veel typo's vandaag... :(
Hey dat is gewoon de flip mode omdat je morgen weer moet werken (waarschijnlijk). Die vlekken zij afdrukken van mn handen, komt door al die blanke lak. En die 5,25 daar baal ik juist van, want die zijn het mooist van de hele kast, maar ik krijg het niet op de foto :( (er zitten hier en daar idd wat druipers, maar die poets ik morgenmiddag weg). Die blanke lak is overigens wel een goed idee geweest, want ik heb mijn kast laten vallen en er zit nu een barst in, maar de lak is niet beschadigd. Je ziet het ook niet op de foto, ztevige kast :)

Verwijderd

Woohoo, die blowhole is masterlijk, vet gedaan :9~

  • WooK
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 06-08 00:56

WooK

PC in de soep? Heerlijk!

heb je em overgekocht van een power ranger ofzo? :P

I'm not as think as you stoned I am


Verwijderd

Ziet er cool uit dat kastje van je...

Verwijderd

:9~

  • Gugger
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 17-07 21:29
Ik vind het er zeer zeker erg goed uit zien :)

Vraag me alleen af of de airflow in die case wel zo geweldig is, gezien het feit dat je intake fan niet onder maar boven in je kast zit. Vandaar wordt dhet naar je outtake gezogen zonder dat die (koele) lucht langs je proc komt. Tenminste, dat lijkt me, misschien iets te veel mislukt boerenverstand stromingsleer ;)

"Its a Backstreet Boys world and at the end of the day, you just want to go home and kill yourself." - Billy Corgan (Smashing Pumpkins)


Verwijderd

Topicstarter
Dat is de outtake. Ik moet idd een intake maken en de airflow verbeteren, maar daar heb ik al 2 Compaq servers voor gesloopt, die hebben mooie fanducts. Zojuist is mijn schijf overleden (die ik donderdag terug heb gekregen uit Ierland). F(*$&% Quantum 73,4GB... Echt waardeloos.
Pagina: 1