XP ziet disken niet bij RAID 0

Pagina: 1
Acties:

  • nilski
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-07-2021
Ik wil XP installeren. Heb eerst een RAID 0 set aangemaakt. (onboard Promise Fastrak lite) Bij het booten van de XP CD zegt hij dat 'ie geen HD's kan vinden.
"press F3"... afijn, -help- :? !

mobo: Gigabyte 7DXR (laatste bios)
disken: 2 x Maxtor 740X
nog geen andere kaarten erin.

WAZUUUUUUUP!!!!!


  • wildhagen
  • Registratie: Juni 1999
  • Niet online

wildhagen

Blablabla

Bij het begin van de setup moet je ff een ros op F6 geven als hij d'r om vraagt, en dan ff de driverdisk in je A: rossen. Dan moet-ie het wel kunnen vinden :)

Virussen? Scan ze hier!


  • nilski
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-07-2021
OK gaan we proberen.8-)
CU Later!

hmm, stom dat ik het niet eerst had geprobeerd.
Alleeen de driver die Gigabyte levert is: of niet de juiste (ze hebben het wel over de lite versie maar die staat niet in het lijstje) of er is iets anders aan de hand. Onder DOS zag ik de disk wel (grootte klopte welliswaar niet maar ja)
FF nog zoeken bij Promise dan maar...

WAZUUUUUUUP!!!!!


  • nilski
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-07-2021
-help-|:(
het lukt nog steeds niet.
Bij F6 kies ik de Promise Fastrak 100 (de lite versie staat er niet tussen) maar no disks vinden. Als ik de W2K driver probeer zegt hij dat 'ie die al kent. Maw. het zou ook zonder driver installeren moeten werken toch?
De disken zitten op IDE 3 & 4
Suggesties?

WAZUUUUUUUP!!!!!


  • sebastius
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 13:58

sebastius

Laten we lekker link gaan doen

Misschien heel dom/bijdehand/achterlijk, maar zet ze gewoon op je gewone IDE controller. Gezeik voorbij, en je snelheidsverlies is niet echt drastisch.

Of ging het juist om te kunnen mirroren?

  • nilski
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-07-2021
ik heb g*#$%7 niet voor niks een onboard raidcontroller! :(
zou het iets met IRQ's te maken kunnen hebben?

WAZUUUUUUUP!!!!!


Verwijderd

Check http://www.braziliantech.com
Daar hebben ze een forum (braziliantech) met de oplossing.

  • P5ycho
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 15:57
heb je wel een array aangemaakt?

12x 280Wp ZW, 12x 280Wp ZO, Zubadan SHW80YAA 8kW, Zehnder Q450 ERV


  • nilski
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 14-07-2021
Sorry, ff geen tijd gehad. Zit nu op m'n werk dus systeempje ook niet bij de hand. Bedankt nog voor de tip van Brazilliantech! (8>
Ja, ik heb een (bootable) array aangemaakt. Ik zou denken dat XP dan gewoon een disk moet zien, toch? Maar ik leees het verhaaltje wel eerst ff.
Vanavond ga ik wel weer bezig. Hopelijk is niet het mobo defect... Eerst was de videokaart defect, toen de IBM 60GXP gecrasht, en allemaal netjes en snel omgeruild door Gistron. :)
Mag wel eens gezegd worden; Gistron: toppertje naar mijn ervaring!!!)

WAZUUUUUUUP!!!!!

Pagina: 1