Toon posts:

DMX Xfire 1024 kaduuk???

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hi,

Ik heb nog geen maand geledne een DMX Xfire 1024 gekocht, werkte perfect.
Maar na een nieuwe windows install lijkt het wel oftie verrot is.
Hij vind bijvoorbeeld alleen de audio accelerator en niet die dingen van game device. Nieuwe drivers gedowned, en nee hoor. PCI slot verwisseld en nee hoor, netwerk kaart eruit en nee hoor. Na 3 keer opnieuw opstarten vond ie eindelijk wat. En ja hij wekrte, nou ja werkte, werkte. Niet top. Ik kreeg maar over een speaker van mijn kptelefoon geluid, en in dos hoor ik een raar soort gerommel in de andere speaker.
Maar na weer een windows install weer precies hetzelfde. Koptelefoon is perfect. Jumpers staan goed en kaart zit goed in slot. Slot is ook niet kapot.

Wat kan het zijn? Ik heb een vermoede dat ik hem mag inruilen, wat jullie?

  • hplos.nl
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 28-01 19:01

hplos.nl

Zo doet men dat

ja bij mij doen m'n linker speakers 't niet ....
nou ja half dan ... de ene keer staan ze zacht en storen ze .. en even later doen ze weer normaal ........

VAAG !!

( P.S. ik heb trouwends die hercules driver )

pc | server | laptop | pda


Verwijderd

Topicstarter
Bij mij doet de rechterspeaker van de koptelefoon het niet. Terwijl die het op een cd speler wel doet. Moet dus aan de kaart liggen.
Egt zwaar kut, ga hem van de week direct ruilen.