Toon posts:

[CM] MPXF (DOS) & uitvoer?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Zoals topic onder mpxf (een frontend voor MPXPLAY,een mp3 speler voor dos) kan je uitvoer naar een parallel poort LCD schermpje omleiden vanaf MPXPLAY,er is ook een file
MPXFTSR.CFG waarin je kan instellen wat er op LCD moet komen,zoals title,tijd,status,volume etc. maar wat ik ook aan deze file verander,het zelfde blijft op LCD staan bij afspelen mp3 (nl.songname,en op 2e regel total tijd nr rechts onderin) Iemand een idee?


P.S Zoals gezegd zal er als ik alles af heb een GOEDE guide pagina komen met aansluiten LCD op een paar goede manier met meer dan alleen maar schema!

Bedankt!
WH

Verwijderd

het klinkt allemaal hoogst interessant, maar ik kan je niet helpen, sorry

(wilde duidelijk maken dat de guide welkom is ;) )

  • Elektronicanet
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 12-07 19:15

Elektronicanet

Leds do it!

Een beetje laat misschien, maar ik ben er ook mee aan 't klooien ;-)

Heb je mpxftsr.exe opsgestart alvorens je MPXF of Mpxplay start? Dit bestandje laadt namelijk de file die jij hebt ge-edit in het geheugen.

Nederlander in België


  • technocow
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 26-06 22:17
ik heb een keer met MPXPLAY eem standalone mp3 apparaat gemaak :) het was een zwarte doos meet een kastje eraan met een display erin (voor tilel enz...) en daaronder knopjes voor stop, play, volgende, vorige, spoelen (vooruit en achteruit) enz.. maar dit alleen met mpxplay en dos >:)