edit:
-------------------
Wie wil en kan mij (eventueel tegen betaling) helpen met mijn probleem.......... liefst omgeving Eindhoven maar Brabant is ook goed!
-------------------------------------
Wie wil en kan mij (eventueel tegen betaling) helpen met mijn probleem.......... liefst omgeving Eindhoven maar Brabant is ook goed!
Zit met een ernstig probleem, Heb voor het eerst zelf een computer in elkaar gezet. Heb wel eens een pci-kaart erin gestopt en een extra harde schijf geïnstaleerd maar nu dus voor het eerst heel de computer in elkaar gezet.
Dit is me dus NIET gelukt
Het probleem:
Wanneer ik de computer aan zet beginnen alle koelers lekker te draaien, maar dat is dan ook gelijk alles wat hij doet. De monitor blijft stand-by staan en hoor ook geen opstart piepje. Naar mijn weten heb ik alles netjes en goed aangesloten. Wat kan er mis zijn?
Mijn systeem:
- Asus P4T-E chipset 850 socket 478
- Pentium 4 processor 2.0 ghz socket 478
- Spire 9T105B1H3G koeler
- 2* 64mb RIMM geheugen
- Maxtor D740X-6L 40,9 gig - 7200 Rpm - UDMA 133
- V7700 Geforce 2 GTS 32mb DDR geheugen
- soundblaster live geluidskaart
- Pioneer DVD 16 speed
- LG CD-Rom 52 speed
- Netwerk kaartje
Wie kan mij helpen, wat zou het probleem kunnen zijn?????
Alvast bedankt!