Mijn problemen zijn sinds dit verhaal er alleen maar vager op geworden. Ik kom er sinds kort achter dat win xp bij schijfcontrole zit te zeuren dat mijn d station geen geldig windows XP formaat heeft en dat ie er niks aan kan controleren. Dit terwijl ik toch zeker weet dat ik hem als fat32 onder dos heb geformateerd, net zoals station c die het wel goed doet.
Als laatste redmiddel wou ik alle data die ik op mijn d drive had staan even naar de c drive kopieren, en vervolgens de d drive opnieuw te formatten
. FOUT! Onder het kopieren krijg ik dus een blauw scherm met de mededeling dat fastfat.inf het niet meer doet en vervolgens reset het hele systeem.
Ik heb alles al gechecked including nieuwe ata66 kabel maar niks mocht baten....... Iemand enig idee wat ik nog kan doen???? Anders keil ik mijn A7v het raam uit!! 
Voor config zie hieronder, en de bovenstaande link.
Voor config zie hieronder, en de bovenstaande link.