Wie heeft de logitech cordless mouseman en is het gelukt om dat ding open te krijgen om die wieltjes schoon te maken. Ik bedoel niet simpelweg dat ringetje aan de onderkant verwijderen, maar echt de schroefjes eraf halen; iets wat ik gedaan heb maar de onderkant wil er maar nie afklikken
Verwijderd
Ik heb diezelfde muis, maar je hoeft 'm dus niet helemaal open te maken om 'm schoon te maken. Pak gewoon een wattenstaafje + beetje brandspiritus en veeg gewoon die wieltjes ermee schoon
Ok maar waarom dan spiritus; gaat het dan om alcohol als actief bestandsdeel, zo ja dan kan ik waarschijnlijk dat tock ook gebruiken?
THX
THX
Verwijderd
Ow, ik pak zelf altijd brandspiritus, omdat het in het algemeen wordt gebruikt om allerlei spullen mee schoon te maken. Trouwens, vind je het niet zonde om alcohol zomaar te verspillen?
Verwijderd
Ik heb 'm ook nog nooit open gehad...
niet nodig IMHO
Ben er erg tevreden over trouwens...
niet nodig IMHO
Ben er erg tevreden over trouwens...
Ik schroefde em helemaal open, en dan lekker poetsen. Het is dus zeker mogelijk.
Nu heb ik cordless optical, heerlijk nooit meer poetsen!
Nu heb ik cordless optical, heerlijk nooit meer poetsen!
Pagina: 1