Toon posts:

Voortgang van de CDRom

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Waarom zitten we na een jaar nog steeds op 52 speed, ok er zijn modellen die 56x zijn (kan niet herinneren welke) maar waarom ligt de markt zo stil? Ik d8 dat tegen deze tijd die kenwood met zijn 72x in zijn bek gesch*eten werd, maar das dus echt niet het geval.

  • Kev0867
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 12-12-2020
een cd-rom speler kan bijna nooit maximaal die snelheid halen van 52x,hij benut toch maar 25 speed ofzo, dus het is overboodig, er zijn wel 72x cd-rom spelers, maar waarom nou een snellere cd-rom speler?? maakt toch alleen meer straaljager geluid.., en de dvd speler is de opvolger van het verouderd cd-rom..

Verwijderd

Omdat het motortje en de lagertjes van een CDROM-speler binnen een uurtje of 10..100 overlijden als de omwentelingssnelheid boven de 100 omw/seconden uitkomt (>40 speed). Daaronder is de levensduur _veel_ langer.

En boven de 400 omw/seconden (>160 speed) vliegt de disc zelf uitelkaar, en daar wil je VER onder blijven

Verwijderd

Op dinsdag 23 oktober 2001 11:37 schreef victorvanacht het volgende:
En boven de 400 omw/seconden (>160 speed) vliegt de disc zelf uitelkaar, en daar wil je VER onder blijven
KEWL!!! :9~
Dat wil dus uitproberen he >:) ! Maar hoe krijg ik 160x?
Anyone :?