Toon posts:

NtBackup, used media overschijven?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb een aantal OnStream cartridges die ik opnieuw wil gebruiken voor mijn backup. De tapes zijn "idle,available". Maar NtBackup wil alleen unused media accepteren. Dat wordt een te dure grap. Wie weet hoe ik dit moet oplossen?

Verwijderd

Kan je die OnStream tapes niet helemaal formatteren?

Ik ben benieuwd wat Ntbackup dan zegt.

Verwijderd

Topicstarter
Met Prepare krijg je de vraag: Are you sure you want to write a Free media label on the selected medium? Antwoord ik met Yes, dan wordt de tape verplaatst naar de Free media pool en staat als Idle Unprepared genoteerd. Klik je dan weer op Prepare dan gebeurt er niets en wordt de tape zonder commentaar eruit gegooid.
Ik weet niet hoe ik de tape anders kan formatteren.

(Ter informatie: ik werk met Windows 2000, service pack 2)

  • bokkie11
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 27-04 10:25
het is een bekent probleem en bij mij is het met service pack 2 nog neit verholpen

zie
http://support.microsoft.com/support/kb/articles/Q267/5/74.ASP?LN=EN-US&SD=gn&FR=0&qry=scheduled%20backup%20fail%20on%20standalone%20tape%20drives%20after&rnk=1&src=DHCS_MSPSS_gn_SRCH&SPR=WIN2000

het probleem zit in een programma rsm dat niet checkt of de tape verwisseld is en ik zelf zit dus ook met het probleem dat geplande backup's niet lopen dus iemand een idee >?

M3 SR+ deep bleuMidnight grey/ Black /areo Bestel 19/8 restrictie 1/11 vin 11-12 aflevering 14-12