Toon posts:

[HOSTING] Alleen domein+forwarding

Pagina: 1
Acties:
  • 122 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Ok, ik heb een vraag, en normaal zou ik deze vraag in dat hosting-forum plaatsen, maar dat is verdwenen...

Voor mijn site wil ik graag alleen een domein en forwarding, (dus dat de site doorgelinkt wordt, het adres wel in de url-balk blijft staan, email forwarding, en subdomein-forwarding). Ik zat voorheen bij domain-zero.com maar die is opgehouden met hun gratis services, en ik kan niet aan een credit-card komen om hun betaalde diensten te gebruiken. Weet iemand een nederlandse hoster die deze diensten levert? Ik heb er tot nu toe nog geen gevonden, en alle hulp is welkom.

  • ColdFusion
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 23-07 22:05
Ik gebruik sinds kort ASHosting voor ons domein.

_______________-=Team ColdFusion=-_______________
#2 DPAD - #2 OGR27 - #2 F@H - #3 R@H - #5 RC5 - #6 SoB - #10 WCG
||| #1 ECCp109 - #1 ECC2-109 - #1 OGR24 - #1 D2OL P1|||


  • cutter
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 28-09-2025

cutter

Wannabe i7 fanboy

Voor niks gaat de zon op en voor een beetje meer kun je bij www.wyith.org terecht. Hosting-forum is advanced networking geworden & servers geworden.

  • Dutch_guy
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 24-07 13:40

Dutch_guy

WYSIWYG

Kijk eens bij http://www.registratiedienst.nl

Full forwarding kost daar 79,95 p/j + eenmalig 24,95 (+domeinnaam)

Of bij http://www.doubleklik.nl

Daar kost het meest eenvoudige pakket 60,- p/j (+ 35,- voor domeinnaam) Dan mag je ook scripts draaien enzo.

Suc6

Pay peanuts get monkeys !


  • -RenE-
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 09-09 19:04
Op donderdag 18 oktober 2001 15:12 schreef Delerious het volgende:...Voor mijn site wil ik graag alleen een domein en forwarding, (dus dat de site doorgelinkt wordt, het adres wel in de url-balk blijft staan, email forwarding, en subdomein-forwarding).
Kijk eens bij http://www.nxs.nl en http://dns.vanrein.org, die bieden een hostname aan vanaf 25 gulden. Stel als nameservers die van zoneedit in (zie verder). Mocht je een .nl naam willen en heb je geen KvK inschrijving dan kan ik je wellicht ook wel helpen. Mail me dan even.
De rest (email en subdomein forwarding) kun je dan via http://www.zoneedit.com regelen. Dit laatste is gratis.

Succes ermee,

Rene Nederhand

  • OzBoz
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 09-09 19:36

OzBoz

.:.H.:.I.:.P.:.

Hosting valt niet binnen W&G. Hopelijk had je wat aan de tips.

My Fizion | My 3D prints | LinkedIn

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.