Verwijderd

Topicstarter
Hi there,
heeft iemand een Samsung a200 en wat vinden jullie er van??
vind hem best wel geil..

  • Chillz
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 13-03 17:06
Op woensdag 17 oktober 2001 03:22 schreef legendz het volgende:
Hi there,
heeft iemand een Samsung a200 en wat vinden jullie er van??
vind hem best wel geil..
A300 vind ik persoonlijk mooier (die heb ik dan zelf ook)

maar op zich is de A200 zeker niet lelijk
en hij heeft ALLES...
zeg maar alles wat de A100/A110 en de A300 samen hebben, en wat extra

Spelletjes (A1*0), Dual Display (A300)
maar ook bijvoorbeeld Voice Dailing *D

waarom krijgen die aziaten altijd alle leuke snufjes en blijven wij met de door-en-door kemakeur getestte, gebruiksvriendelijke, sociaal aanvaardbare, aan regels gebonden, achterlopende elektronica zitten...

* Chillz pleit voor vrije(re) markt in electronica

Leeg - Sinds 20180907


Verwijderd

A200 heb ik nog nooit in het echt gezien, maar wel veel info over gezocht omdat ik niet wist of ik die of de A300 zou nemen.

A200:
- heeft een kleiner scherm, zowel binnen- als buitenkant
- is zelf ook iets kleiner en lichter
- heeft spelletjes/voicedialing
- en nog meer onnuttige functies

Die verschillen wist ik nog ff snel uit m'n hoofd.

Ik vind het externe scherm op A300 al niet overdreven groot, kun je nagaan als het nog kleiner is. En aan de binnenkant is het nog eens de helft kleiner, dan hou je niet veel meer over.

O+ A200:

Afbeeldingslocatie: http://www.samsungelectronics.com/mobile_phone/wireless_terminals/popup/gsm/images/pop_sgh_a288_02.jpgAfbeeldingslocatie: http://www.samsungelectronics.com/mobile_phone/wireless_terminals/popup/gsm/images/pop_sgh_a288_O.jpg


8-) A300:

Afbeeldingslocatie: http://www.samsungelectronics.com/mobile_phone/wireless_terminals/popup/gsm/images/pop_sgh_a300_01.jpgAfbeeldingslocatie: http://www.samsungelectronics.com/mobile_phone/wireless_terminals/popup/gsm/images/pop_sgh_a300_02.jpg

Toch vind ik A300 mooier :) Zelf vind ik de A200 er een beetje verwijfd uitzien, in tegenstelling tot de iets robuustere A300 :)

Verwijderd

Jah, ik begrijp er ook geen hol van dat het scherm zoveel kleiner is geworden daar de A300 het beste scherm (kwa verlichting en menu structuur) heeft van alle GSM's.

Het hol wordt wel kleiner daar de A200 het goedkopere zusje van de A300 is in Azië. Wat compacter, meer features, goedkoper materiaal en dus een kleiner schermpje. ;)

Toch best mooi toestel. :)

Schermpie van de A200 is nog altijd groter en veel beter verlicht dan m'n Motorola v66....

  • jazzVL
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 06-08-2025
vond de a200 toch iets mooier
zit ook voice dailing op vind ikzelf fijner

kon de a288 kopen in hongkong maar was net iets te duur

1500 ongeveer ben de wisselkoers van toen vergeten.

maar ik snap niet hoe die gasten bij samsung tellen

sgh 2100 wel voice dailing
sgh 2200 is nieuwer duurder maar geen voicedailing

hetzelfde verhaal
a300 ir poort geen v-dailing
a288 geen ir wel voice maar is wel duurder

"If u do something do it with style, or do it at all."