Bios piepen en DRAM vraagje

Pagina: 1
Acties:

  • Sheik
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 21-11-2024
De PI 150Mhz van mijn vriendin maakt een piepend geluid dat uit de bios komt na het eruit halen en terugstoppen van een Simmetje. Ook als het eruit is, blijft het piepen nadat de pc terug is ingeschakeld. Het zijn gewoon lange piepen.

Het is een Soyo 5V A0/A2/A5 moederbord. Er staat ook nog P54C PCI bij. Weten jullie soms of dit erop duidt dat een Simslot naar de malle moer is, want normaal gesproken moet hij toch stoppen als de simm eruit is.

Ohja, tevens is er 1 slot DRAM beschikbaar en support 32 MB. Is het mogelijk om er 64MB in te stoppen, want 32 MB zie ik nergens meer :(

Alvast bedankt!!!!

  • Sheik
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 21-11-2024
SCHOP!

Iemand misschien een idee? :'(

  • Erhnam
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 21:53

Erhnam

het Hardware-Hondje :]

Pci sloten misschien er niet helemaal goed in ? Dimmetje Scheef ? AL in het boekje/ op site gekeken ?

http://www.xbmcfreak.nl/


Verwijderd

stekkertje van je systeem luidspreker doorknippen dan piept hij niet meer

  • Sheik
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 21-11-2024
De pinnetjes zijn kapot op het bovenste Simm slotje. Maarja...als de simm module eruit is, zou het probleem toch verholpen moeten zijn :( . Hij start gewoon niet op.