Toon posts:

BIOS ondersteund Celeron 1000 niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste mensen,

mijn ABit BE6 ondersteund officieel geen processoren boven de 700 Mhz, maar in het BIOS kun je de multiplier wel tot 12 opschroeven. Kan ik dan lekker toch een Celeron 1000 (+convertor kaart) erin doen?

Greetz,

Sebas21

  • superbikkel
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 16-05 09:49
wanneer gaat iedereen nou eens leren dat het niet uitmaakt wat voor multiplier je mainboard ondersteund (in geval van intel CPU's), die multi wordt ALTIJD door de CPU geregeld, niet door het mainboard! (Behalve als je een engineering sample hebt.)

Dus als jouw mainboard een coppermine ondersteund, dan ondersteund ie alle coppermines, al was het eentje met een multi van 30. Hij geeft misschien alleen een verkeerde CPU of snelheid weer bij het opstarten.

Verwijderd

foutje

Verwijderd

Is de celeron 1000 nog een coppermine?? of al een tuala?? kijk daar ook ff naar !!! en verder multi = locked, dus geen probleem.

  • PsYgHo
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 18-08 00:35
eventueel bios update voor microcode, zolang je bios die microcode maar ondersteunt maakt het geen ruk uit wat je erin stop hoeveel en hoe vaak.. :)

Mess with the best,DIE Like The Rest !
Als je in de poep gaat roeren, gaat het stinken!
In je broek poepen is hetzelfde als verliefdheid, iedereen weet het, alleen jij hebt het speciale gevoel!
I Ignore Fools, who Ignore Rules.