Toon posts:

Ifeel werkt niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hi all,

Ik heb me enkele maanden geleden een Logitech Ifeel aangeschaft, in begin werkte die Ifeel functie goed, maar deze heb ik dan uitgeschakeld. Ik draai nu een eindje Windows 2000 en XP maar ik kan die Ifeel functie niet meer aanschakelen, ik heb de laatste nieuwe drivers voor de muis.
Mijn muis hangt aan de usb poort van m'n moederbord (Abit KT7A), kan dus niet aan een stroomtekort liggen. Voor de rest werkt de muis perfect.
Iemand enig idee?

Verwijderd

Ik heb hem vandaag gekocht en hij werkte ook niet. Ik heb toen de goede drivers gedownload van de Logitech site en daarna heb ik bij Immersion dat programmatje gedownload, wat ik goed irritant vind :) (is er al weer af) Ik laat met maar bij trillen met spellen.

BTW: als hij aan het einde van de installatie niet aangeeft dat je moet rebooten, toch ff doen, anders werkte het bij mij ook niet. Ik heb trouwens Windows XP Pro build 2600

Verwijderd

Stukje software van immersion is vaag, heb hetzelfde probleem vaker gehad en na een poosje dacht de muis van ik ga wel weer trillen en later deed hij het niet meer. Weet niet precies wat het is maar bij mij doet hij het altijd na het overnieuw installen van windows en op het moment dat er dan een keer een error optreed komen de problemen terug. Soms helpt het om alle software van logitech en immersion te uninstallen, maar andere keren heeft dat ook geen zin.

Ik heb het nu maar opgegeven, want je wordt er na een tijdje helemaal gestoord van. Ook dat logitech software gedoe is zwaar irritant met die fucked up smooth scroll.