Toon posts:

WinXP pro en Maxtor 92041u4

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Goedenmiddag, heb het volgende probleem:

Ik heb 2 schijven achter een promise ultra 66 kaartje hangen, een seagate baracuda III (7200, 20 gig, pri master) en de bewuste maxtor (5400, 20 gig, sec slave).
Als ik met bv Partition magic en/of fdisk een partitie maak in bv fat32 en dan winxp ga installen herkent de setup de partitie op mijn maxtor niet.
Dus installeer XP op de seagate schijf, maar eenmaal geinstalleerd en opgestart herkent ie de partitie nog steeds niet, de schijf wordt wel herkent.
Ik Partition magic 7 deroverheen laten draaien, dus een nieuwe partitie aangemaakt, booten, wordt nog steeds niet herkent.
Ik krijg alleen een partitie als ik die met diskmanager van WinXP formateer, maar dan kan ik geen partitie groter dan 2 gig maken (fat, fat32, ntfs, maakt niet uit welke ik kies)

Heb voor de promise ultra 66 een nieuwe bios geinstalleer + drivers.

Heeft iemand een oplossing voor dit probleem of zijn der meerdere tweakers die dit probleem hebben?.
Is het een biossettingje?

Heb de search gebruikt maar kan niks vinden wat op mijn probleem lijkt.

Onder win98 en ME werkt alles wel naar behoren

Specs

Amd 1200@1200
512 mb ram
Msi k7t turbo (bios 3.0)
Seagate baracuda III 20 gig, Maxtor vl 20/30?
Promise ultra 66
rest niet zo boeiend :)

  • Buzzman
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online
--> OIOC

Verwijderd

Topicstarter
ah, ik dacht van ik plaats de topic hieronder, omdat het wel onder win98/ME werkt

Verwijderd

Dus je hebt ze gepartitioneerd?

Toch wel daarna format gedaan he?

Zie je hem wel in XP?

Verwijderd

Topicstarter
Jep gepartitioneerd en geformateerd, XP ziet dan een local disk en als ik die dan aanklik vraagt ie of ik wil formateren (wat ik daarvoor net heb zitten doen).
En kan dan geen grotere partities maken dan 2 gig.

Verwijderd

Ik heb dit zelfde gehad met twee hd van maxtor en bij heb ik het opgelost door allebij mijn hd op cable select te zetten.Succes

Verwijderd

Topicstarter
zal et es proberen, bedankt in ieder geval :)
Pagina: 1