Diablo II crasht in multiplayer

Pagina: 1
Acties:
  • 103 views sinds 30-01-2008

  • posttoast
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 11:20
In single player gaat alles goed, maar zodra ik battle.net opga (open of closed) hangt ie na minder dan een minuut. Ik kom ook niet meer terug in Windhoos, de power switch is de enige oplossing.

Ik heb nu versie 1.03 (de nieuwste voor zover ik weet), en draai op een Pentium 3 600 met 256Mb ram, en een asus 6600 videokaart (ik gebruik de Nvidia GeForce 256 drivers, anders kan ik niet in 3D modus spelen)

Wie kan mij helpen?

omniscale.nl


Verwijderd

al een update gedaan ?

  • posttoast
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 11:20
Ik heb nu versie 1.03, dat is de meest recente (althans, volgens www.blizzard.com , ik neem aan dat ik daar moet kijken). Updaten gaat dus niet.

omniscale.nl


Verwijderd

pff.. ook al zo
n gezeik met DiabloII Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/frown.gif

  • posttoast
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 11:20
Ik koop een keer een spelletje... Eerst een paar uur bezig geweest voordat ik eindelijk in 3D modus kon spelen (omdat ik, vraag me niet waarop, andere drivers moest installeren) en nu dit!

omniscale.nl


Verwijderd

Je kunt net zo goed in 2d spelen, de 3d in Diablo2 is niets beter dan als je gewoon in 2d speelt, 3d is zelfs slechter(lagere fps).

Daarnaast heb ik net mijn eerste crash meegemaakt in Diablo2 en ik vermoed dat het aan patch 1.03 ligt, want met 1.02 had ik totaal geen problemen.

  • posttoast
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 11:20
Ik ben er net achter gekomen dat alles wel goed draait als ik Black ICE defender (firewall) uitzet...

Dus nu weer snel verder met monstertjes hakken. Dank allemaal!

omniscale.nl


Verwijderd

3d is wel wat mooier, zo bewegen (als je goed oplet) de bomen etc. apart van de ondergrond Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif , de ondergrond ziet er ook iets beter uit (gerendert) (ook als je goed kijkt Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/wink.gif ) Maar wat (mij tenminste) wel op viel was dat de spells en zo er in 3d VEEL beter uitzien, de fps is nouwelijks merkbaar (tenminste als je gewoon speeld en niet naar de nummertjes kijkt Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif ). O, en Dredge, ik weet niet of je het weet, maar hij had al gezegd dat 'ie op bnet kon spelen, en dat kan alleen als je de nieuwste versie hebt, en anders update 'ie hem, dus nogal een nutteloze vraag Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/wink.gif .

Verwijderd

Gewoon laatste Patch downloaden van [url="http://www.diabloii.net"]www.diabloii.net[/url] bij team van Blizzard kun je ook vragen hoe het zit (draai je wel een legale versie van Diablo) met goede cd-key?

  • IceStorm
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 02-11 20:38

IceStorm

This place is GoT-like!!!

Uhm hallo, heel prettig dat je helpt maar na 2 jaar wat aan de late kant ;)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.