Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

Dedicated UT server

Pagina: 1
Acties:

  • Tim
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 04-08 16:29
Ik heb UT geinstaleerd en gepatched naar 428 om als dedicated server op mijn servertje te draaien..

Weet iemad toevallig hoe ik die opstart via een dosbox (zodat ik hem in het opstart menu kan zetten) zodat ik niet steeds UT hoef op te starten.. (zal wel iets met runserver.bat te maken hebben, maar ik weet niet welke para's ik daar aan mee moet geven, en ik kan er nergens iets over vinden)

Tnx..

  • Agent-X
  • Registratie: Januari 2000
  • Niet online
In een .bat zetten en in de /system runnun.
Aanpassen waar gewenst..


ucc server dm-Deck16][?game=Botpack.DeathMatchPlus?mutator=BotPack.NoRedeemer ini=unrealtournament.ini log=unrealtournament.log
copy unrealtournament.log servercrash.log

  • Gert
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 07-11-2024
Pcies Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/smile.gif

Je kan nog multihome=jeipadres toevoegen zodat hij niet via lan te benaderen is.

Verwijderd

Dat commando heb ik volgens mij van Gert hehe Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/g/forum/g/smilies/wink.gif

  • Tim
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 04-08 16:29
Maar zo'n server kan maar 1 map draaien.. Ik bedoelde eigenlijk meerdere maps, sorry, it was laat..

  • Gert
  • Registratie: Juni 1999
  • Laatst online: 07-11-2024
Meerdere maps geef je op in je unrealtournament.ini

Het staat dan in een sectie [BotPack.Hierdenaamvandegametypemaplist]

Kan je er maximaal 31 opgeven. Maar makkelijker is om webadmin te enablen (zoek in ini naar bEnabled=False, moet True worden), dan kan je gewoon via IE/NS alles regelen.

Of je logt in op je server als admin en doet het via consolecommand, maar da's wel een naar karwei als je veel moet veranderen.
Pagina: 1