code:
1
| [10/Oct/2001 10:56:33] main: N0008:10047 - VarStartServer() failed, configuration module could be started |
Deze melding krijg ik af en toe zodra Windows opstart. De WinRoute-engine (versie 4.1.27) start dan niet. Als ik hem vervolgens met de hand opstart, doet hij het wel. Dit is echter geen oplossing, omdat mijn pc ook van afstand opgestart moet kunnen worden, en dan dus ook meteen met internet-sharing aan.
Mijn config is verder als volgt:
-Win98
-Apache/MySQL-server draait
-WinVNC-server draait (voor lokale netwerk)
-Norton AntiVirus 2001 staat er op
-100 mbit interne netwerkkaart
-10 mbit 3com netwerkkaart voor Chello
Het werkte allemaal goed, maar een paar weken geleden begonnen af en toe deze berichtjes te verschijnen. Ik weet niet meer of dat nou voor of na het installeren van Norton was (
Ik weet dat er hier veel te vinden is, maar de search leverde bij mij niets op. Kent iemand dit probleem (en bij voorkeur ook de oplossing)?
O ja, de WinRoute-mailserver draait niet. Ik zeg het maar even, want dat schijnt ook te kunnen conflicteren met Norton, maar dat is het dus niet.