Zijn de temperaturen wat beter of juist nog slechter dan va een gewone Athlon?
Moet ik nu weer een nog zwaardere koeler kopen
Moet ik nu weer een nog zwaardere koeler kopen
..... Wat voor coolerOp maandag 26 november 2001 12:00 schreef Ermo het volgende:
asus a7v266-e + 1800+ = 55 graden
"Some day, I hope to find the nuggets on a chicken."
hey, dat heb ik ook. alleen zit ik rond de 48 gradenOp maandag 26 november 2001 12:00 schreef Ermo het volgende:
asus a7v266-e + 1800+ = 55 graden
Hier zou wat zinnigs moeten staan...
Helaas niet nee... Maar de kast staat onder het bureau, waardoor het moeilijk voor em is om de warme lucht kwijt te raken. En er staat een verwarming achter...Op maandag 26 november 2001 12:15 schreef funksngrooves het volgende:
Stressed mag ik hopen....
Hier zou wat zinnigs moeten staan...
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
precies, dat vind ik eigenlijk ook, het gaat erom dat de processor presteert zo als ie hoort te presteren en de temperatuur is van minder belang.Op maandag 26 november 2001 12:26 schreef BasBono het volgende:
Jullie gaan altijd wel vergelijken; en dan zeggen jullie he wat is mijn temperatuur hoog, dat klopt niet! Maar wat de meesten vergeten is volgens mij ook wat voor kast je hebt en dat is van wezenlijk belang. Zo heb ik mij XP'tje precies tegenover m'n voeding zitten met misschien een cm tussen de fan en de voeding. Bovenin de kast. Lekker onhandig dus. Heb nog geen casefans of iets dergelijks. Koop denk ik een nieuwe kast. Ik heb de beste koelers al geprobeerd maar het helpt geen fuck. Zodra ik het kapje van m'n kast haal daalt de temp gelijk vijftien graden!! Kijk er dus eerst naar hoe de airflow van je kast is! En ga dan vergelijken. Wanneer je een bigtower hebt, een alpha cooler en drie casefans en je xp wordt 75 graden tja, dan mag je klagen. Die XP van mij wordt onovergeklokt 68 graden, en nog nooit problemen gehad.
Verwijderd
fuck das koud!Op maandag 26 november 2001 12:39 schreef sbonestroo het volgende:
Ik meet met het bios of Mainboardmonitor 5
maar de kamertemperatuur is wel laag hoor, rond de 16 graden.
<disjfa> honden zijn dom en die moet je gewoon opeten met kerst en een kat nemen als huisdier :)