Wegwerpmobieltjes

Pagina: 1
Acties:

  • Fubaruba
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 23-04-2025
Ik hoorde van een gast op school dat er gewerkt wordt aan wegwerptelefoons. Dit was op Wannahaves geweest op Yorin.
Echt bruut, die dingen hebben geen nummer, kunnen dus niet gebeld worden, hebben geen schermpje en zijn dus uitsluitend voor noodgevallen.
Dit is echt handig om altijd in de auto te hebben bijvoorbeeld, of om mee te nemen als je gaat stappen.

* Fubaruba heeft nogal slechte ervaringen met mobieltje en uitgaan :+

Het lijkt mij gewoon erg handig.
Weet iemand hier misschien meer over?

Verwijderd

Ik heb er inderdaad ook iets over gehoord, alleen niet meer info kunnen vinden....is wel handig met uitgaan enzo...krijg je dan ook telefoon automaten :P

Verwijderd

je bedoeld nokia's ?? >:) :P

  • MrE
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 06-09-2025

MrE

Sugardaddy take me home..

heeft op tweakers gestaan (ik ben te lui om de link te zoeken). werkte met geleidende inkt op karton en zou niet dikker moeten zijn dan 2 creditcards.

[luiheid weg mode]
http://www.tweakers.net/nieuws/15430?highlight=geleidende+inkt
[/luiheid weg mode]

the -<::::::::::D is mightier than the <:::::::::[=@


  • Luuk
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online
Afbeeldingslocatie: http://www.zdnet.nl/images/nw0101/010123_gsm1.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.zdnet.nl/images/nw0101/010123_gsm3.jpg
geinig :)

  • Klippy
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 00:21

Klippy

Still Game

Zeer vage dingen, maar kunnen soms best wel handig zjn ja.

Steam | SXQncyBhbGwgZ29vZCwgbWFuISDwn5iO


Verwijderd

Op maandag 08 oktober 2001 20:20 schreef MrE het volgende:
heeft op tweakers gestaan (ik ben te lui om de link te zoeken). werkte met geleidende inkt op karton en zou niet dikker moeten zijn dan 2 creditcards.

[luiheid weg mode]
http://www.tweakers.net/nieuws/15430?highlight=geleidende+inkt
[/luiheid weg mode]
Thanks....kvin het wel gaaf eik

  • Wuursj
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 16-08 10:12

Wuursj

want worst is al bezet

Zoiets hebben ze toch al jaaaren? eerst heette het "kwartje" en gooide je in een "Telefooncel" en de modernere versie heet "telefoonkaart" en duwde ipv een kwartje in hetzelfde, aangepaste apparaat. Het nadeel van deze is dat je moet uitkijken naar zo'n groen hokje of paal.
Ik vind dit dus een beetje wazig ding..

droogworst - rookworst - leverworst - salamiworst - knakworst - bokworst - boterhammenworst


Verwijderd

ik weet niet maar op de 1 of andere manier vind ik ze er heel onhandig uitzien.. doe mij dan maar een gewone mobiel lijkt me fijner :+
Pagina: 1